Sledovať seriál How I Met Your Mother online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu How I Met Your Mother online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1239 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál How I Met Your Mother
  Sledovať How I Met Your Mother online
Žáner:
Komedie, Drama, Romantický, Sitcom
Réžia:
Michael J. Shea
Hrajú:
Josh Radnor (Ted Mosby), Jason Segel (Marshall Eriksen), Cobie Smuldersová (Robin Scherbatsky), Neil Patrick Harris (Barney Stinson), Alyson Hanniganová (Lily Aldrin), Kyle MacLachlan (kapitán)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2008-2011
Popis:
Milostný příběh naruby.

How I Met Your Mother (Ako som spoznal tvoju matku) je netradičný sitcom o piatich kamarátoch z New Yorku a ich dobrodružstvách. Hlavnou postavou je Ted Mosby (Josh Radnor), ktorý svojim deťom rozpráva o udalostiach vedúcich k stretnutiu ich rodičov. Druhá je Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) bývalá teenagerská popová hviezda z Kanady a súčasná televízna moderátorka. Tretí je nenapraviteľný sukničkár Barney Stinson (Neil Patrick Harris). Päticu priateľov uzatvárajú romanticky zamilovaní právnik Marshall Eriksen (Jason Segel) a učiteľka v materskej škôlke Lilly Aldrenová (Alyson Hannigan).
Hodnocenie:
82 %
Sletujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všetky videá relácií televízie PRO7 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski