Sledovať seriál Inga Lindström: Návrat ztracené dcery online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Seriál Inga Lindström: Návrat ztracené dcery
  Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Karola Meeder
Hrajú:
Tanja Wedhornová (Linda Thorwaldssonová), Andreas Brucker (Henrik Rosendahl), Christoph Grunert (Nils Wiberg), Günther Schramm (Lennart Thorwaldsson), Stefanie Jappová (Gunilla Rosendahlová), Andrea Jonassonová (Dr. Greta Kronbergová)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Německé romantické drama vypráví příběh úspěšné ženy, kterou pokus urovnat minulost postavil před nečekané osudové rozhodnutí.

Mala to byť opera pre deti, no po tragickej smrti svojej dcéry je z toho skôr requiem... Skladateľ a otec hľadá rozptýlenie na švédskom vidieku a nájde novú lásku.
Hodnocenie:
54 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski