Sledovať seriál Komisár Rex VI (1, 2) online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Komisár Rex VI (1, 2) online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Komisár Rex VI (1, 2)
  Sledovať Komisár Rex VI (1, 2) online
Žáner:
Akční, Krimi, Mysteriózní
Réžia:
Michael Riebl
Hrajú:
Gedeon Burkhard (Alexander Brandtner), Heinz Weixelbraun (Christian Böck), Martin Weinek (Fritz Kunz), Gerhard Zemann (Dr. Leo Graf), Xaver Hutter (Martin Fritsch), Mavie Hörbigerová (Claudia)
Krajina:
Rakousko, Německo
Rok výroby:
2000
Popis:
Nejlepší přítel policisty.

Nad Viedňou je spln mesiaca a idylické mesto na Dunaji sa mení na hororovú kulisu. Masový vrah si vyhliadol ďalšiu obeť. Na cintoríne je nájdené telo mladej ženy, ktorej šialenec ostrihal vlasy. Vrah sa mestom zakráda výhradne za splnu a komisár Brandtner sa pokúša obsadiť všetky cintoríny hliadkami. Aj on s Rexom nastupuje na nočnú stráž nad hrobmi. Všetko je ale márne - vrah si tentokrát vyberá odľahlé miesto vo Viedenskom lese.
Hodnocenie:
69 %
Sletujte na:
TV DAJTO TV DAJTO Archív a všetky videá relácií televízie TV DAJTO online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski