Sledovať seriál Labyrinty vášně online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Labyrinty vášně online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1229 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Labyrinty vášně
  Sledovať Labyrinty vášně online
Žáner:
Krimi, Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Claudio Reyes
Hrajú:
Leticia Calderón, Francisco Gattorno, Pedro Armendáriz Jr., César Évora, Azela Robinson, Manuel Ojeda
Krajina:
Mexiko
Rok výroby:
1999-2000
Popis:
Hlavní hrdince Juliettě Valderrámové bylo právě 10 let a poté co ztratila rodiče, žije na venkově ve vesnici San Vincente u svého dědečka. Jejími nejbližšími kamarády jsou Pedro a Cristóbal Valenciovi, budoucí dědicové prosperujícího statku El Castillo. Tomuto přátelství nepřeje otec chlapců Genaro Valencia, protože si myslí, že není dost dobrá pro jeho syny. Ani k chlapcům se však nechová stejně. Prvorozenému Pedrovi projevuje svou přízeň, zatímco k mladšímu Cristóbalovi se chová pohrdavě. Neustálému ponižování je vystavena i jeho manželka Sofie, která se za něj provdala na nátlak jejího otce. Její skutečnou láskou byl malíř Gabriel Almada, který se po letech vrací do vesnice.
Hodnocenie:
59 %
Sletujte na:
RELAX RELAX Archív a všetky videá relácií televízie RELAX online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski