Sledovať seriál Loď snů: Austrálie online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Loď snů: Austrálie online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1203 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Loď snů: Austrálie
  Sledovať Loď snů: Austrálie online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Réžia:
Michael Steinke
Hrajú:
Siegfried Rauch (Kapitän), Heide Kellerová (Chefhostess Beatrice), Horst Naumann (Dr. Horst Schröder), Barbara Wussowová (Chris), Ben Becker (Jerry), Björn Casapietra (Ben Bremer)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Loď snov naberá nový kurz. Nádherná Austrália plná prírodných krás a romantických zákutí už túžobne očakáva dalších návštevníkov. Pri vychádzajúcom slnku vyzerá Ayers Rock ako další div sveta, toto romantické miesto však príde na rad neskôr. Teraz kapitán Paulsen čaká na nového prvého dôstojníka, ktorý je náhradou za chorého kolegu. Keď sa však James Korthals hlási do služby, kapitánove obavy sa naplnia. Tohto muža už pozná a nemá s ním dobré skúsenosti. Na lodi je aj lekárka Christina Herbst s dlhoročným partnerom, profesorom Joachimom Collinom. Ten dúfa, že v Austrálii nájde nálezy, ktoré potvrdia jeho dlhoročnú prácu. Lenže pre prácu celkom zanedbáva Christianine potreby, čo sa mu nemusí až tak vyplatiť. Tým sa však počet ľudí, ktorí chcú zmeniť svoj život, iba rozšíri. Viacerí sem totiž prišli nájsť nový impulz do života
Hodnocenie:
40 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski