Sledovať seriál Loď snů: Botswana online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Loď snů: Botswana
  Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Réžia:
Hans-Jürgen Tögel
Hrajú:
Siegfried Rauch (kapitán Paulsen), Horst Naumann (Schiffsarzt Dr. Horst Schröder), Heide Kellerová (Beatrice), Ulrike Krienerová (Ramona Wiese), Elena Uhligová (Loni Kaulbach), Stefanie Jappová (Claudia Jahn)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2006
Popis:
Cesta lode snov vedie tentokrát do Botswany, do jedinečného raja prírody a zvierat: Okavango-Delta. Je to nezabudnuteľná cesta, ktorá zostane dlho v spomienkach nielen pasažierov lode MS Deutschland. V Kapskom meste nastúpi na palubu pianistka Claudia Jahn s jej malou dcérou Friderike. Krátko po check-in je Claudia konfrontovaná s jej minulosťou. Medzi pasažiermi sa nachádza jej rozvedený muž Peter, ktorý počas tejto cesty prezradí svojej dcére Lare doteraz dobre strážené tajomstvo. Vysoko emocionálne a prudké výkyvy spôsobia, že sa rozbehne, keď Lara stretne na lodi jedno dievča, ktoré sa jej veľmi podobá vlasmi.
Hodnocenie:
40 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski