Sledovať seriál Loď snů: Samoa online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Loď snů: Samoa online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1203 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Loď snů: Samoa
  Sledovať Loď snů: Samoa online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Réžia:
Michael Steinke
Hrajú:
Siegfried Rauch (Kapitän Jakob Paulsen), Heide Kellerová (Chefhostess Beatrice), Horst Naumann (Schiffsarzt Dr. Horst Schröder), Evelyn Hamann (Lydia Collani), Fritz Wepper (Guido Weber), Saskia Valenciaová (Sandra Erler)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Tie najromantickejšie miesta sveta...

Známa autorka kuchárskych kníh Lydia Collani objaví v jednej z najlepších reštaurácií v Sydney svojho najväčšieho rivala Guida Webera. A tak to vyzerá, že Guido kopíruje jej tajomstvá aj naďalej. Na jedálnom lístku sú jedlá z jej najnovších kuchárskych kapitol. Jej zlosť sa však ešte stupňuje. Ukazuje sa totiž, že tak ako ona, aj on sa chystá s loďou snov na ostrov Samoa...
Hodnocenie:
40 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski