Sledovať seriál Loď snů: Šanghaj online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Loď snů: Šanghaj online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1229 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Loď snů: Šanghaj
  Sledovať Loď snů: Šanghaj online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Réžia:
Hans-Jürgen Tögel
Hrajú:
Siegfried Rauch (kapitán Paulsen), Heide Kellerová (Chefstewardes Beatrice), Horst Naumann (Schiffsarzt Dr. Horst Schröder), Franziska Sztavjaniková (Helene Albrecht), Dietrich Mattausch (Herbert Albrecht), Nick Wilder (Jaques Colli)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2007
Popis:
Šanghaj, prosperujúce miliónové mesto, praskajúce vo švíkoch, a výlet do jednej z najkrajších oblastí Číny, do Guilinu, sú cieľom lode MS Deutschland. Avšak pre Helenu Albrechtovú nie je zábava hlavným dôvodom tejto cesty snov. Keďže trpí už dlhší čas na dosť záhadnú bolestivú chorobu, jej čínska lekárka jej poradila jednu lekáreň v Šanghaji, kde by mohla dostať liek, ktorý by jej možno mohol pomôcť. Slávny kuchár Jaques, ktorý hovorí plynule po čínsky, jej pomáha pri hľadaní a prebudí tým žiarlivosť v Heleninom mužovi, ktorého srdce je dosť zatemnené. Potom je na palube ešte jeden pár, ktorý sa pred štyrmi rokmi zosobášil, potom sa rozišli a teraz sa znovu našli. Keby tu nebol palubný farár Manker, manželstvo Meret a Paula, ktoré prekvapujúco nečakane podstúpilo ťažkú skúšku, by sotva obstálo. A ešte je tu niekto, kto si dáva námahu, aby obstál v skúške: Dr. Schröder. Jeho skúška k nemu pristupuje vo forme palubnej kaderníčky, ktorá márne hádže na palubného doktora pekné túžobné oči.
Hodnocenie:
40 %
Sletujte na:
Kino Barrandov Kino Barrandov Archív a všetky videá relácií televízie Kino Barrandov online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski