Sledovať seriál Loď snů: Sri Lanka online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Loď snů: Sri Lanka
  Sledovať 1217 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický, Thriller
Réžia:
Karola Meeder
Hrajú:
Siegfried Rauch (Kapitän Fred Paulsen), Heide Kellerová (vrchní letuška Beatrice), Horst Naumann (Schiffsarzt Dr. Horst Schröder), Björn Casapietra (Ben Bremer), Gila von Weitershausenová (Edith Westphal), Muriel Baumeisterová (Karin Westphal)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
Presne pred štvrťstoročím vyplávala na šíre more prvá Loď snov a hneď to pre televíziu ZDF znamenalo obrovský úspech. Navštíviť tie najexotickejšie kúty planéty, nakrútiť tam profesionálne dokonalý obraz s hviezdnym obsadením a uviesť v televízii v období Vianoc. Taká bola predstava producenta série Wolfganga Rademanna a je nutné poznamenať, že sa nemýlil. Do dnešného dňa ZDF vyrobila päťdesiat príbehov s cestami do tých najkrajších zákutí na svete. Všetky tieto cesty spája loď, ktorá je tým najromantickejším dopravným prostriedkom, aký si vôbec viete predstaviť. Tentokrát sa
Hodnocenie:
40 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski