Sledovať seriál Mom online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Mom online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1229 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Mom
  Sledovať Mom online
Žáner:
Drama, Komedie, Romantický
Réžia:
Anthony Joseph Rich, Ted Wass, Jon Cryer, Jeff Greenstein, Gary Halvorson, James Widdoes
Hrajú:
Anna Farisová (Christy), Allison Janneyová (Bonnie), Blake Garrett Rosenthal (Roscoe), Matt L. Jones (Baxter), Sadie Calvano (Violet), Mimi Kennedyová (Marjorie)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013-2016
Popis:
Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže teď si jako matka samoživitelka vydělává na živobytí jako číšnice v restauraci. Především se ale potýká se závislostí na alkoholu. Sice už je pár měsíců střízlivá, ale podle jejích vlastních slov to byla nejhorší doba jejího života. Navíc není jedinou problémovou osobou ve své rodině...
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všetky videá relácií televízie PRO7 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski