Sledovať seriál Miesto činu online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Miesto činu online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 112 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1300 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.39 €!
Seriál Miesto činu
  Sledovať Miesto činu online
Žáner:
Dráma, Krimi, Mysteriózny, Thriller
Réžia:
Eoin Moore
Hrajú:
Til Schweiger (Nick Tschiller), Fahri Yardim (Yalcin Gümer), Ben Münchow (Tom Nix), Laura Tonkeová (Patti Schmidt), Tim Wilde (Holger Petretti), Zoe Moore (Robin Pien)
Scénár:
Eoin Moore, Anika Wangard
Krajina:
Nemecko
Rok výroby:
2020
Popis:
Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocenie:
72 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 112 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko