Sledovať seriál Očitý svedok online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Očitý svedok
  Sledovať 1369 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Krimi, Mysteriózní, Romantický, Thriller
Réžia:
Scott Peters, Catherine Hardwicke, Kelly Makin
Hrajú:
Julianne Nicholsonová (Helen Torrance 10 dílů, 2016), Tyler Young (Philip Shea 10 dílů, 2016), James Paxton (Lukas Waldenbeck 10 dílů, 2016), Gil Bellows (Gabe Caldwell 10 dílů, 2016), Warren Christie (Ryan Kane 10 dílů, 2016), Tattiawna Jones (Kamilah Davis 10 dílů, 2016)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Po streľbe sa Lukas ocitne v kóme. Helene sa pokúša zistiť, kto vyzradil meno jej svedka. V dôsledku vyšetrovania sa čoraz viac zhoršuje vzťah Gabea a Helen. Aby zachránila manželstvo, Helen sa mu rozhodne povedať pravdu o tom, čo sa v Buffale skutočne stalo. Vrah pokračuje v besnení, aby zahladil všetky stopy. Lukasov otec požiada Philipa, aby prišiel do nemocnice navštíviť jeho syna. Keď vidí Philipa pobozkať Lukasa na čelo, pochopí, že jeho syn je gay. Epizóda (10). Helene konečne odhalí pravdu a spozná identitu páchateľa. Philip vidí, že vrah vstupuje do budovy nemocnice. V poslednej chvíli s Lukasom utečú a ukryjú sa v moteli. Vrah sa nezastaví pred ničím, aby odstránil dvojicu svedkov. V snahe vylákať ich z úkrytu využije Philipovu matku ako rukojemníka, ale vzápätí ju nemilosrdne zabije. Helene a Tony zápasia s časom, aby oboch chlapcov zachránili. Dvaja pätnásťroční chlapci sa tajne stretnú v chate uprostred lesa. V intímnej chvíli ich vyruší auto a ozvú sa výstrely. Tínedžeri sa stanú očitými svedkami ohavného krvavého zločinu - viacnásobnej vraždy, pričom sami len o vlások uniknú istej smrti. Svoj vzťah musia utajiť a majú strach z vraha, preto nikomu nepovedia, čo videli. Lenže to, čo videli, už zo svojej pamäti nedostanú a čoskoro zistia, že ich pokojný život sa navždy skončil. Polícia a FBI začínajú vyšetrovanie, vrah pátra po svedkoch, aby ich zlikvidoval a v chate ostalo priveľa stôp.
Hodnocenie:
75 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski