Sledovať seriál Oslobodenie online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Oslobodenie online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1352 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Oslobodenie
  Sledovať Oslobodenie online
Žáner:
Drama, Romantický, Válečný, Thriller
Réžia:
Jurij Ozerov, Julius Kun
Hrajú:
Nikolai Olyalin (Tsvetayev), Larisa Golubkina (Zoya), Boris Zajdenberg (Orlov), Sergei Nikonenko (Sashka), Vsevolod Sanayev (Lukin), Vladimír Samojlov (Gromov)
Krajina:
Rusko, Německo, Polsko, Itálie
Rok výroby:
1969
Popis:
Vojnová epopeja.

Monumentální epopej režiséra Jurija Ozerova je fascinujúcim putovaním po bojiskách 2. svetovej vojny, ktoré svojim rozsahom v kinematografii doteraz nemá obdobu. Film, nakrútený s obrovským rozpočtom, sa snaží o maximálnu presnosť historických i technických detailov. Tvorcovia sa nezameriavajú len na udalosti na východnom fronte, ale snažia sa do filmu zakomponovať aj činnosť západných spojencov. Veľkolepé bojové scény sú skombinované s autentickými dokumentárnymi materiálmi zo sovietskych, amerických, britských, nemeckých i francúzskych archívov, a vytvárajú tak unikátnu dokudrámu, v ktorej vystupujú reálne postavy. Na scenári sa spolu s Ozerovom podieľal aj slávny spisovateľ Jurij Bondarev a vojenskými porad
Hodnocenie:
78 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski