Sledovať seriál Łowcy skarbów online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Seriál Łowcy skarbów
  Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Mysteriózní, Dobrodružný, Akční, Science Fiction, Fantasy
Réžia:
Dawei Hu
Hrajú:
Tia Carrereová (Sydney Fox), Christien Anholt (Nigel Bailey), Lindy Boothová (Claudia), Cynthia Prestonová (Hanna), Don Francks (Jake Whitney), Kevin Hicks
Krajina:
Francie, Německo, Kanada, USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Profesorka historie na nebezpečné cestě za ztracenými poklady světa!

Profesorka historie Sydney Foxová a její spolupracovník Nigel Bailey se vydávají na cestu za ztracenými poklady dávných civilizaci, po kterých touží nejen klienti Sydney Foxové, ale i chamtivci bez skrupulí najímající si bezcharakterní individua. Krásná profesorka Sydney Foxová tak nejednou musí nejen rozluštit složité hádanky vedoucí k objevení artefaktu, ale musí obstát v boji proti nepříjemným soupeřem sledujících ji při hledání a pokoušejících se jí objev odcizit a ji odstavit a zneškodnit.
Hodnocenie:
66 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski