Sledovať seriál Rosamunde Pilcherová: Porušený sľub online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rosamunde Pilcherová: Porušený sľub
  Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Uli Möller
Hrajú:
Anica Dobraová (Ella), Heio von Stetten (Oscar), Teresa Rizos (Lexi), Christian Wunderlich (on), Dana Golombeková (Grace), Mathias Herrmann (Alfie)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2016
Popis:
Majitelia pivovaru Oscar a Ella majú za sebou už 25 rokov šťastného manželstva. Ich dcéra Lexi môže o niečom takom len snívať: Mladú, slobodnú matku nedávno opustil jej partner David, ktorý radšej než by sa postaral o svoju rodinu dal prednosť cestovaniu po celom svete. Sklamaná Lexi túži po spokojnom vzťahu, ktorého vzor vždy videla u svojich rodičov. Nemá však ani tušenia, že ich naoko dokonalé manželstvo práve prechádza vážnou krízou. Napriek všetkej vzájomnej náklonnosti sa zdá byť plameň lásky medzi Oscarom a Ellou vyhasnutý, navyše im to prestalo fungovať aj v posteli. Oscarov kamarát Alfie preto prichádza so záchranným plánom: Čo tak oživiť dlhoročný vzťah a opäť naštartovať intímny život nejakou bokovkou? Tento nápad však spôsobí viac problémov, než si jeho aktéri spočiatku mysleli.
Hodnocenie:
45 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski