Sledovať seriál Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1219 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky
  Sledovať Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky online
Žáner:
Drama, Romantický, Thriller
Réžia:
Dieter Kehler
Hrajú:
Christian Wolff (Lord Harrington), Diana Körnerová (Agnes Harrington), Susanne Berckhemerová (Emma Clark), Jochen Schropp (Paul Harrington), Christine Reinhartová (Maggie Clark), Natalie O'Haraová (Sophie Winterborough)
Krajina:
Německo, Rakousko
Rok výroby:
2007
Popis:
Těhotnou Emmu odmítne otec jejího dítěte. Rozhodne se tedy odjet zpět domů, kde potkává novou lásku...

Emma oznámi svojmu priateľovi Robertovi, že s ním čaká dieťa. Z novovzniknutej situácie je sama prekvapená, ale na dieťatko sa teší. Robert však túto skutočnosť nesie ťažko a k Emme sa zachová bezcitne a sebecky. Rozčarovaná a sklamaná odchádza na vidiek za svojou rodinou, aby sa upokojila a rozmyslela si, čo podnikne ďalej. Jej život naberie celkom nový smer po tom, ako sa náhodne zoznámi s Paulom. Emme je od prvého okamihu blízky a ich sympatie sú vzájomné. Paul tiež prechádza pomerne náročným obdobím, so svojou družkou Sophiu síce plánuje spoločný život, ale svojím rozhodnutím si v poslednom období nie je vôbec istý. Medzi milencami vznikajú čoraz častejšie nezhody a obaja sa od seba vzďaľujú. V jeden večer zostane Emme nevoľno a odpadne. Je prevezená do nemocnice a prichádza o dieťatko. Lekári jej šetrne oznámia, že pravdepodobne už nikdy nebude mať deti. Vzápätí sa dozvie, že Paul pochádza z rodiny vlastniacej banku, ktorá sa ich už istý čas pokúša pripraviť o strechu nad hlavou...
Hodnocenie:
45 %
Sletujte na:
Doma Doma Archív a všetky videá relácií televízie Doma online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski