Sledovať seriál Rozmarné jaro: Životní poslání online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Rozmarné jaro: Životní poslání
  Sledovať 1239 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Reality TV
Réžia:
Thomas Jauch
Hrajú:
Simone Thomallaová (Katja Baumann), Carolyn Genzkow (Kiki Baumann), Marco Girnth (Mark Weber), Merab Ninidze (Cem), Peter Sattmann (Professor Gabriel), Sienna Schäffer (Lisa Huber)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2017
Popis:
Katja se musí postarat o patnáctiletou Amelii, protože její matka leží v nemocnici. Jenže Amélie se pokusí o sebevraždu, je těhotná a Katja musí začít jednat. Hrají S. Thomala, C. Genzkow, H. Binke, M. Ninidze, P. Sattmann a další. Režie T. Jauch Německý romantický film (2017)
Hodnocenie:
40 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski