Sledovať seriál Sestrička Jackie online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Sestrička Jackie
  Trailer k filmu Sestrička Jackie   Sledovať 1384 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Drama, Sitcom, Thriller
Réžia:
Allen Coulter
Hrajú:
Edie Falcová (Jackie Peyton), Eve Bestová (Dr. Eleanor O'Hara), Merritt Weverová (Zoey Barkow), Haaz Sleiman (Mohammed 'Mo-Mo' De La Cruz), Paul Schulze (Eddie Walzer), Peter Facinelli (Dr. Fitch Cooper)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2009-2015
Popis:
Svatá prostoto.

Jackie pracuje ako sestrička na pohotovosti, kde sa potýka s problémami pacientov, svojimi starosťami - rada si šňupne - a po práci s domácimi problémami. Sestrička s britským humorom, doktor Coop s touretteovým syndrómom, lekárnik, čo jej vždy "niečo" daruje, a tomu všetkému šéfuje protivná primárka. Vitajte v Jackinom svete.
Hodnocenie:
77 %
Sletujte na:
HBO HBO Archív a všetky videá relácií televízie HBO online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski