Sledovať seriál Šiesty zmysel online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Šiesty zmysel online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 102 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1324 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Šiesty zmysel
  Sledovať Šiesty zmysel online
Žáner:
Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Peter Werner, David Platt, Rick Bota, Seith Mann, Matt Earl Beesley, Aaron Lipstadt
Hrajú:
Poppy Montgomeryová (Carrie Wells), Dylan Walsh (detektiv Al Burns), James Hiroyuki Liao (Jay Lee), Jane Curtinová (Joanne Webster), Dallas Roberts (Eliot Delson), Tawny Cypressová (Cherie Rollins-Murray)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011-2014
Popis:
Zvládne vše, ale je zapomětlivá.

Její paměť je tak dokonalá, že se do ní navždy vryje každičké místo, rozhovor i každá chvíle radosti a žalu. Pamatuje si úplně všechno - až na jedinou věc: na detaily ze dne, kdy byla před lety zavražděna její sestra.Od té doby se Carrie zoufale snaží uniknout své minulosti, ale když dojde k vraždě v domě, kde bydlí, nečekaně se setkává se svým bývalým milencem a parťákem, newyorským detektivem Alem Burnsem. Jeho pravou rukou je detektiv Mike Costello; do oddílu dále patří detektiv Roe Saunders,junior týmu, a policistka Nina Inaraová, drzá vyšetřovatelka, která se umí pohybovat v nástrahách velkoměsta. Návrat k práci, kterou opustila, Carrie překvapivě potěší. Navzdory protichůdným citům k Alovi se rozhodne, že se připojí k jednotce při vyšetřování zločinu - hlavně kvůli neobjasněné vraždě své sestry. Jediné, co potřebuje, je vzpomenout si.
Hodnocenie:
67 %
Sletujte na:
Markíza Markíza Archív a všetky videá relácií televízie Markíza online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski