Sledovať seriál Slnečno, sem-tam vraždy online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Slnečno, sem-tam vraždy online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1219 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Slnečno, sem-tam vraždy
  Sledovať Slnečno, sem-tam vraždy online
Žáner:
Akční, Krimi, Drama, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Gary A. Randall
Hrajú:
Matt Passmore (Jim Longworth), Kiele Sanchez (Callie Cargill), Carlos Gómez (Carlos Sanchez), Uriah Shelton (Jeff Cargill), Jordan Wall (Daniel Green), Michelle Hurdová (Colleen Manus)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2010-2011
Popis:
Slunečno, místy hrozí vraždy.

Svojrázny chicagský policajt Jim je sympatický darebák. Keď pohár trpezlivosti jeho nadriadených pretečie, presťahuje sa do malého mestečka na Floride, aby posilnil rady miestnej polície. Vďaka svojmu dôvtipu a vrodenej drzosti výrazne pomáha v boji proti zločinu a nikdy neprehráva. Geniálny ale drzý chicagský detektív Jim Longworth si nectí poriadok ani autority, všetko si zariadi po svojom - najlepšie s golfovou palicou v ruke - a k tomu ešte aj na všetky strany rozhadzuje ironické úsmevy a grimasy. Pre šéfov sú takíto podriadení doslova pohromou. Poslednou povestnou kvapkou v pohári trpezlivosti je ľúbostná aférka so šéfovou manželkou. Keď už má toho na rováši priveľa, radšej sa odsťahuje z rodného Chicaga na slnečnú Floridu. Jim je síce rodený postrach a egocentrický maniak, ale aj takí môžu byť dobrou rukou zákona. Vďaka svojmu dôvtipu a vrodenej drzosti výrazne pomáha kolegom z floridského policajného zboru v boji proti kriminalite, drogovým kartelom, organizovanému zločinu, pašerákom vzácnej zveri a každému, kto sa mu postaví do cesty v zlom úmysle. A čo je najdôležitejšie, nikdy neprehráva! Jim Longworth pracuje na novom mieste - v zbore štátnej polície mestečka Palm Glade. Nový šéf Mike Ogletree preruší jeho golfovú hru, keď mu zavolá, že v močiari objavili ženské telo bez hlavy. Mŕtvolu objavil zamestnanec miestnej pláže Justin Brussard a neplnoletá Erin Williamsová, ktorí si tam dali v noci rande v aute. Keď Jim hľadá pri močiari stopy, pohryzie ho aligátor. Pri ošetrení sa zoznámi so zdravotnou sestrou Callie Cargillovou, ktorej muž sedí za mrežami za krádeže a Callie sama vychováva ich syna Jeffa. Jim navštívi Justina a obviní ho, že Erin znásilnil. Justin to však popiera. Dievča vraj ešte pred ním chodilo s jeho bratom Laneom, ktorý sa pred rokom zabil na motorke. Jim si podľa účtenky, ktorú našiel na mieste činu, overí, že Erin odtiaľ počas noci odišla. Erin sa mu potom prizná, že Justin jej pripomína Lanes, a tak je akýmsi bratovým náhradníkom. Tej noci sa však opil a Erin ušla z rande, lebo chcela, aby mal Justin o ňu strach. Zúfalý Mike sa Jimovi zverí, že má doma problémy s manželkou, ktorá odišla za svojou sestrou. Jimovi je jasné, že teraz sa na Mikea nemôže spoliehať, a radšej vo vyšetrovaní pokračuje sám. Patológ Carlos Sanchez medzitým nájde v bezhlavom tele mŕtvej ženy zub kajmana. Je to nanajvýš čudné, pretože v močiari kajmany nežijú.
Hodnocenie:
75 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski