Sledovať seriál Született szinglik - 3. évad online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 104 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Született szinglik - 3. évad
  Sledovať 1219 filmov a 104 staníc bez záväzkov
Žáner:
Komedie, Sitcom
Réžia:
Bill Lawrence
Hrajú:
Sandy Holt (adr voice casting), Courteney Coxová (Jules Cobb), Christa Miller (Ellie Torres), Busy Philippsová (Laurie Keller), Dan Byrd (Travis Cobb), Josh Hopkins (Grayson Ellis)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2011-2012
Popis:
Hledám novou lásku, sex, důvěru a pochopení...

Americký seriál. Jeho hlavní hrdinkou je Jules Cobbová (hraje ji Courteney Cox-Arquetteová - představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená, stále velmi atraktivní čtyřicátnice, vychovávající sedmnáctiletého syna Travise a zatím marně hledající nového partnera. Tak trochu ironií je, že štěstí má jen na mladší milence. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které jejímu synovi a celému okolí jen ztrpčují život. Seriál se v Americe setkal s nezvykle příznivým přijetím, na úspěch jeho první řady tvůrci okamžitě reagovali natočením pokračování, které se právě za mořem znovu s úspěchem vysílá. Autoři přitom našli bezesporu působivý divácký klíč: zatímco střední generace se soustředí na chování a zážitky Jules a jejích přátel, mladší divácká generace docení postavu Travise Cobba, který vše neustále komentuje svými vtipnými hláškami, jako by šlo o život.
Hodnocenie:
69 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski