Sledovať seriál Tatort: Alle meine Jungs online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Tatort: Alle meine Jungs
  Sledovať 1324 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Krimi, Drama, Thriller
Réžia:
Florian Baxmeyer
Hrajú:
Sabine Postelová (Hauptkommissarin Inga Lürsen), Oliver Mommsen (Kommissar Stedefreund), Camilla Renschkeová (Helen), Matthias Brenner (Dr. Katzmann), Jacob Matschenz (Sascha), Patrick Abozen (Tarik)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2014
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
ARD ARD Archív a všetky videá relácií televízie ARD online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski