Sledovať seriál Tatort: Wendehammer online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Tatort: Wendehammer online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 103 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1336 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Tatort: Wendehammer
  Sledovať Tatort: Wendehammer online
Žáner:
Krimi, Drama, Thriller
Réžia:
Markus Imboden
Hrajú:
Margarita Broichová (Kriminalhauptkommissarin Anna Janneke), Wolfram Koch (Kriminalhauptkommissar Paul Brix), Cornelia Froboessová (Betti), Jan Krauter (Nils), Joachim Bissmeier (Abendroth), Constantin von Jascheroff (Briggs)
Krajina:
Německo
Rok výroby:
2016
Popis:
Policejní detektivové pracují na řešení kriminálních případů.

Z věznice uprchne při převozu Zahn, který si měl odsedět patnáct let. Osvobodila ho parta jeho čtyř kompliců. Lannertovi se přihlásí Victor De Man, obchodník se zbraněmi, který je právě ve vězení a kterého Lannert vyšetřoval jako agent v utajení. Mezi Lannertem a De Manem je blízký vztah, protože spolu strávili několik let a De Man byl zřejmě u vraždy Lannertovy manželky a dcery. Ukáže se ale, že De Man spolupráci jen předstíral, aby se dostal ven. Plánuje totiž se Zahnem velkou loupež a jeho informace měly zavést policii na falešnou stopu.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
ARD ARD Archív a všetky videá relácií televízie ARD online

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski