Sledovať seriál Undateable online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Undateable online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1203 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Undateable
  Sledovať Undateable online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Phill Lewis
Hrajú:
Chris D'Elia (Danny), Brent Morin (Justin), Bianca Kajlichová (Leslie), Bridgit Mendlerová (Constable), Ron Funches (Shelly), David Fynn (Brett)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2013-2015
Popis:
Danny Burton je bezstarostný tridsiatnik, ktorý pozoroval väčšinu svojich priateľov pri nadväzovaní vážnych vzťahov, no on ostal vždy sám. Keď sa jeho posledný kamarát Shannon rozhodne oženiť, Danny hľadá nového spolubývajúceho. Sľubným kandidátom je Justin, vlastník baru Black Eyes v Detroite. Justin aj jeho partička priateľov totiž majú isté vlastnosti, ktoré im bránia nadväzovať vážne vzťahy. Hoci Danny sám dokáže okúzliť ženy na jednu noc, nedokáže so žiadnou z nich nadviazať hlbší kontakt. Podobným problémom trpí aj Dannyho atraktívna sestra Leslie, ktorá má nad tridsať, je rozvedená a s deťmi.
Hodnocenie:
72 %
Sletujte na:
PRO7 PRO7 Archív a všetky videá relácií televízie PRO7 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski