Sledovať seriál Z La do Vegas online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Z La do Vegas online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1239 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Z La do Vegas
  Sledovať Z La do Vegas online
Žáner:
Komedie
Réžia:
Steven Levitan, James Alan Hensz, Melissa Kosar, Eva Longoriaová, Jaffar Mahmood, Beth McCarthy-Miller
Hrajú:
Kimberly Matulaová (Ronnie 15 dílů, 2018), Ed Weeks (Colin 15 dílů, 2018), Peter Stormare (Artem 15 dílů, 2018), Nathan Lee Graham (Bernard 15 dílů, 2018), Olivia Macklin (Nichole 15 dílů, 2018), Dylan McDermott (Captain Dave 15 dílů, 2018)
Krajina:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Komediální seriál o letecké společnosti, její posádce a výstředních cestujících, kteří vždy v pátek létají z Los Angeles do Las Vegas za vysněným štěstím, aby se posledním letem v neděli večer vrátili domů zklamaní a rozčarovaní. Pasažéry jsou většinou neúspěšní muži, kteří hledají životní štěstí a snaží se najít své místo na světě. V hlavě přitom mají jen jeden jediný cíl - vrátit se zpět jako vítěz či výherce v kasinu zvaném život. Většinou je však namísto úspěchu čeká jen další zklamání.
Hodnocenie:
71 %
Sletujte na:
WAU WAU Archív a všetky videá relácií televízie WAU online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski