Sledovať seriál Zabójcze umysły online

Tento pořad v současné době není možné v Lepšia.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 101 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepšia.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepšia.TV ještě dnes jen za 7.01 €!
Seriál Zabójcze umysły
  Sledovat 1227 filmů a 101 stanic bez závazků
Žáner:
Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Réžia:
Lily Mariyeová, Rosemary Rodriguez, Jan Eliasberg, Jon Cassar, John Badham, Jason Alexander
Hrajú:
Matthew Gray Gubler (doktor Spencer Reid), Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), A.J. Cooková (Jennifer 'JJ' Jareau), Thomas Gibson (Aaron 'Hotch' Hotchner), Shemar Moore (Derek Morgan), Joe Mantegna (David Rossi)
Krajina:
USA, Kanada
Rok výroby:
2005
Popis:
Abys chytil zločince, musíš myslet jako on.

Tento seriál ukazuje jednotlivé zločiny, které vyšetřuje vždy tým detektivů vedený Derekem Morganem, který si ale na pomoc přivolává speciální jednotku z Quantica, (BAU - Behavioral Analysis Unit), která sestavuje myšlenkový profil zločince, a na tomto profilu se potom odhaluje vrah. Tento tým vede akademik Jason Gideon (objevil se zatím v 47 dílech) a jeho pravou rukou je agentka Hotchner (objevila se všech dílech). Oba mají k dispozici moderní techniku, spolupráci s FBi, s policií na místě činu, ale to nejhlavnější spočívá na nich - proniknout do myšlenkového pochodu zločince a pokusit se zabránit v další vraždě.
Hodnocenie:
81 %

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 101 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski