Sledovať seriál Žena, ktorá sa vracia online

Vyberte si z jednotlivých dielov seriálu Žena, ktorá sa vracia online alebo sledujte rovno celú sériu! Lepšia.TV vám prináša archív aj online vysielanie 104 českých a zahraničných TV staníc Naživo aj 30 dní spätne. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálnych funkcií ako nahrávanie, pauza alebo videotéku s viac ako 1232 titulmi. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Seriál Žena, ktorá sa vracia
  Sledovať Žena, ktorá sa vracia online
Žáner:
Krimi
Réžia:
Gianni Lepre
Hrajú:
Virna Lisiová (Paola Silenti 4 díly, 2011), Luca Bastianello (Marco Leoni 4 díly, 2011), Emilio Bonucci (Dott. Ulpiani 4 díly, 2011), Barbara Liviová (Daria Silenti 4 díly, 2011), Alessandro Bertolucci (Fulvio Silenti 4 díly, 2011), Valentina D'Agostino (Alice Gedda 4 díly, 2011)
Krajina:
Itálie
Rok výroby:
2011
Popis:
Vyšetrovatelia pátrajú po mladom dievčati, ktoré im telefonicky hlásilo únos. Dievča sa im nepodarilo vypátrať, ale na námestí našli stratenú ženu, ktorá nemala doklady a nerozprávala. Táto záhadná žena nemá pamäť a nepozná svoju identitu, hlásia sa k nej však dvaja muži. Jedným je obyčajný človek, ktorý tvrdí, že je jej manžel, druhým bohatý biznismen, ktorý tvrdí, že jej je syn. Nikdy sa však nestretli. Dievča, ktoré hlásilo únos nájdu neskôr mŕtve a vyzerá to tak, že sa stalo obeťou sériového vraha.
Hodnocenie:
77 %
Sletujte na:
STV1 STV1 Archív a všetky videá relácií televízie STV1 online

Zoznam epizód

Podobné seriály

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski