Sledovať Archiv Z 1993: Sparta - Vítkovice online

Prehrajte si Archiv Z 1993: Sparta - Vítkovice online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 104 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Archiv Z 1993: Sparta - Vítkovice
  Sledovať Archiv Z 1993: Sparta - Vítkovice online
Žáner:
Lední hokej
Popis:
V roce 1993 vstřebávala čs. liga hromadný odchod nejlepších hráčů do NHL a do Evropy. Play off se navíc dohrávalo v podivné náladě právě rozpadlého Československa... Do posledního federálního finále se symbolicky probojovaly dva kluby, které se utkaly první den ligové historie - Sparta a Vítkovice. Emoce zvedaly události mimo hřiště: finále navštívila přepadová antidopinková kontrola, někteří hráči Vítkovic si z prvních zápasů v Praze přivezli záhadnou virózu. Vyhrocené série vyvrcholila v Ostravě, když se během 4. zápasu dostal mistrovský pohár na střídačku Sparty už během 2. třetiny. Poslední federální finále v roce 1993 komentovali Petr Vichnar a Robert Záruba. Po 27 letech na něj v Síni slávy vzpomíná útočník Sparty Jiří Zelenka... Režijní úprava 2020: Petr Musil a Charilaos Karadžos
Sletujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všetky videá relácií televízie ČT4 Sport online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski