Sledovať Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc online

Prehrajte si Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 103 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc
  Sledovať Archiv Z 1994: Kladno - Olomouc online
Žáner:
Lední hokej
Popis:
První české play off po rozdělení federace nabídlo v roce 1994 velká překvapení, dramatické obraty, hodně nájezdů a největší počet zajímavých sérií. V semifinále Kladno - Olomouc se utkaly dvě základní koncepce stavby mužstva. Kladenští odchovanci proti manažersky sestavenému týmu, který bojoval v zákulisí se stejnou tvrdostí jako na ledě. Favorizované Kladno s Pavlem Paterou nebylo nikdy tak blízko k postupu do finále, vedlo 2-0 na zápasy. V Olomouci se poprvé ukázala síla Jiřího Dopity ve vyřazovacích bitvách. Rozhodující a velmi divoké 5. utkání série v roce 1994 komentovali Robert Záruba a Jiří Lípa. V Síni slávy na něj vzpomínají střelci posledního duelu a soupeři, Josef Zajíc a Zdeněk Eichenmann... Režijní úprava 2020: Petr Musil a Charilaos Karadžos
Sletujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všetky videá relácií televízie ČT4 Sport online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski