Sledovať Archiv Z 2001: Česko - Švédsko online

Prehrajte si Archiv Z 2001: Česko - Švédsko online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 103 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Archiv Z 2001: Česko - Švédsko
  Sledovať Archiv Z 2001: Česko - Švédsko online
Žáner:
Lední hokej
Popis:
Jeden z nejnáročnějších zápasů ve zlaté éře českého hokeje s výbornými Švédy a úmorném vedru arény v Hannoveru. Česko a Švédsko se ve zlatém období utkaly 5x v semifinále, z toho 4x se na vítězný gól čekalo do prodloužení nebo nájezdů. Švédové, které 22 hodin před začátkem semifinále posílil legendární Mats Sundin, měli ve druhé třetině drtivý tlak. Milan Hnilička předvedl další mimořádný výkon. Trenéři Josef Augusta a Vladimír Martinec v těžké situaci provedli jedinou úpravu v sestavě, která měla zásadní vliv na rozhodující momenty utkání. Semifinále MS 2001 komentovali z Hannoveru Petr Vichnar a Martin Hosták, působící poprvé na velkém turnaji v roli experta-komentátora

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski