Sledovať Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo online

Prehrajte si Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 104 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo
  Sledovať Archiv Z 2002: Zlín - Znojmo online
Žáner:
Lední hokej
Popis:
Čtvrtfinále Zlín-Znojmo překonalo svou dramatičností a překvapivými obraty všechny další série play off 2002. Počtvrté v historii rozhodlo sedmé utkání, ale způsobem, jaký do té doby neměl obdoby. Výsledky zápasů, které pro svou nevyzpytatelnost dostaly televizní přívlastek "série Z", ovlivňovali 4 ze 7 nejproduktivnějších hráčů sezony. Znojemští Orli vedení dvojicí Pucher-Uram, vedli už 3-1 na zápasy. Zlín s Petrem Čajánkem a Petrem Leškou se pokusil o jeden z největších obratů v historii play off.... Redaktor: Robert Záruba, režijní úprava 2020: Petr Musil
Sletujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všetky videá relácií televízie ČT4 Sport online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski