Sledovať Archiv Z 2003: Sparta - Slavia online

Prehrajte si Archiv Z 2003: Sparta - Slavia online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 103 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Archiv Z 2003: Sparta - Slavia
  Sledovať Archiv Z 2003: Sparta - Slavia online
Žáner:
Lední hokej
Popis:
Největší úspěchy českého hokeje jsou spojeny s dovedností vyhrávat utkání na nájezdy. Tato koncovka byla uplatňována v nerozhodných zápasech od počátků play off. Umění nájezdů výrazně ovlivnilo pražské derby v semifinále 2003. Roman Málek si skvělými výkony budoval pověst specialisty na nájezdy, ale právě v této sérii pustil výjimečně 2 z 5 pokusů soupeře. V tomto semifinále se podruhé v play off utkali trenéři, kteří se už brzy měli začít střídat u národního týmu. Alois Hadamczik dělal všechno možné, aby zastavil nájezdovou úspěšnost Slavie Vladimíra Růžičky. Uvidíte rozhodující momenty 3. a 4. zápasu série... Redaktor: Robert Záruba, režijní úprava 2020: Petr Musil
Sletujte na:
ČT4 Sport ČT4 Sport Archív a všetky videá relácií televízie ČT4 Sport online

Zoznam epizód

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski