Sledovať Archiv Z: J & J Pospíšilové online

Prehrajte si Archiv Z: J & J Pospíšilové online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 103 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Archiv Z: J & J Pospíšilové
  Sledovať Archiv Z: J & J Pospíšilové online
Žáner:
Historický, Sport
Rok výroby:
1987
Popis:
Bratři Jindřich a Jan Pospíšilové se po osmnácti titulech mistrů světa v kolové rozhodli rozšířit už tak unikátní sbírku zlatých medailí na 20. Po suverénním vítězství na MS v Herningu 1987 je čekal poslední krok na půdě největších soupeřů v německém Ludwigshafenu. Čtyřicátníci na kolech vzdorovali domácím rivalům, fanouškům a někdy i rozhodčím v nervy drásajících bitvách. Čs. televize zachovala ze série vítězství, jaká nemá v historii sportu obdoby, pouze poslední dva triumfy, s původním komentářem Jiřího Baumruka (1987) a Petra Kmenta (1988). Režijní úpravy v roce 2015 Robert Záruba

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 103 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski