Sledovať Studená vojna online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 107 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Studená vojna
  Trailer k filmu Studená vojna   Sledovať 1388 filmov a 107 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, Romantický
Réžia:
Pawel Pawlikowski
Hrajú:
Joanna Kulig (Zula Lichon), Tomasz Kot (Wiktor Warski), Borys Szyc (Lech Kaczmarek), Agata Kuleszaová (Irena Bielecka), Cédric Kahn (Michel), Jeanne Balibarová (Juliette)
Krajina:
Polsko, Francie, Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
Vášnivý príbeh lásky odohrávajúci sa na pozadí Studenej vojny.

V období budovania stalinovského Poľska, ale tiež modernej Európy sa odohráva príbeh veľkej osudovej lásky - speváčky Zuly a skladateľa Wiktora. Nedokážu spolu byť, ale zároveň sa neuveriteľne priťahujú a nevedia byť ani od seba. V kulisách Varšavy, Berlína a Paríža znie jazzová a folklórna hudba a Zula s Wiktorom rozohrávajú nádhernú, ale trpkú baladu, svoju vlastnú studenú vojnu.
Hodnocenie:
76 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 107 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski