Sledovať Ucieczka do zwyciestwa online

Prehrajte si Ucieczka do zwyciestwa online. Sledujte ihneď po odvysielaní kompletné záznamy športových zápasov aj z prémiových TV staníc. Alebo by ste si radšej užívali šport naživo? Potom si objednajte Lepšia.TV s ponukou 104 TV staníc a radom skvelých funkcií ako je nahrávanie, spätné prehratí alebo pretáčanie. Fandite s Lepšia.TV už od 7.01 € mesačne!
Ucieczka do zwyciestwa
  Trailer k filmu Ucieczka do zwyciestwa   Sledovať Ucieczka do zwyciestwa online
Žáner:
Drama
Réžia:
John Huston
Hrajú:
Sylvester Stallone (Robert Hatch), Michael Caine (Capt. John Colby), Pelé (Cpl. Luis Fernandez, Allied soccer player), Bobby Moore (Terry Brady, Allied Soccer Player), Osvaldo Ardiles (Carlos Rey, Allied Soccer Player), Paul Van Himst (Michel Fileu)
Krajina:
USA
Rok výroby:
1981
Popis:
V nasledujúcom filme, ktorý sa odohráva v prostredí zajateckého tábora, sa stretnete hneď s niekoľkými filmovými hviezdami...

Dnes už klasický príbeh režiséra Johna Hustona nás zavedie do zajateckého tábora pre spojeneckých vojakov. Tí si radi krátia voľný čas hraním futbalu, čo si všimne i nemecký dôstojník barón Karl von Steiner. Rovnako postrehne i prítomnosť Johna Colbyho, bývalého ligového hráča. A pretože i Steiner hral pred vojnou futbal, dohodne medzi tímom zajatcov a nemeckých vojakov priateľský zápas. Pre zajatcov je futbalové stretnutie aj jednou z najlepších príležitostí, ako utiecť... V tomto príbehu z roku 1981 sa stretneme s mnohými filmovými a futbalovými hviezdami. Hrajú tu Michael Caine, Silvester Stallone, či Max von Sydov, športovcov zastupujú napríklad brazílska hviezda Pelé, Angličan Bobby Moore, holandská legenda Paul van Himst, francúzsky hráč Amidon...
Hodnocenie:
67 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 104 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski