Sledovať Anděl svádí ďábla online

Prehrajte si Anděl svádí ďábla online alebo si vyberte z desiatok zábavných relácií. Uvoľnite sa u talkshow, sledujte správy zo sveta celebrít alebo ďalšie televízne relácie. Predplaťte si službu Lepšia.TV za zvýhodnenú cenu 7.01 € a užívajte si živé online vysielanie 102 TV staníc so skvelými funkciami ako nahrávanie alebo spätné zhliadnutí. Videotéka s 1348 titulmi v cene!
Anděl svádí ďábla
  Sledovať Anděl svádí ďábla online
Žáner:
Pro dospělé, Hudba & Umění, Komedie
Réžia:
Václav Matějka
Hrajú:
Božidara Turzonovová (Madame), Zdena Studénková (Renáta), Josef Nedorost (Jaroslav), Josef Větrovec (Policejní ředitel Fürst), Miloš Kopecký (Ministr Boura), Jiří Korn (Artur)
Krajina:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Veľký divácky ohlas filmu Anděl s ďáblem v tele si vynútil pokračovanie.

Po niekoľkých rokoch sa vraciame do nevestinca pre pražskú smotánku v zámočku Riviéra. Bývalá prostitútka Renáta, zvaná Anděl, sa vydala za bankára Justica a ten jej ako svadobný dar kúpi Riviéru. Zvádza neúprosný boj s bývalou majiteľkou, dnes len obyčajnou riaditeľkou, Madam. Intrigujú tiež desiatky prostitútok, ich bohatí zákazníci, ale aj spevák a tanečník Artúr. Vrchný policajný inšpektor Bulis v uniforme vrátnika pred recepciou dohliada na hladký chod celého podniku a bezpečnosť prominentných hostí. Nová je postava
Hodnocenie:
52 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski