Sledovať Pomocník online

Tento program v súčasnosti nie je možné v Lepšia.TV prehrať. Vyskúšajte prehrať iné zaujímavé relácie, filmy, seriály, rozprávky online a k tomu 102 českých a zahraničných TV staníc naživo aj 30 dní dozadu. Lepšia.TV vám prináša najdlhší archív aj online živé vysielanie. Pre maximálny komfort sledovania môžete využiť digitálné funkcie ako nahrávanie alebo pauza. Získajte svoju Lepšia.TV ešte dnes len za 7.01 €!
Pomocník
  Sledovať 1332 filmov a 102 staníc bez záväzkov
Žáner:
Drama, psychologický
Réžia:
Zoro Záhon
Hrajú:
Gábor Koncz (Valent Lancaric), Elo Romancik (Riecan), Ildikó Pécsiová (paní Riecan), Marta Sládečková (Eva Riecanová), Ivan Mistrík (Dobrik), Milan Kiš (Filadelfi)
Krajina:
Československo, Maďarsko
Rok výroby:
1982
Popis:
Dramatický osud slovenského mäsiara Štefana Riečana, bývalého odbojára a poctivého človeka, ktorý po vojne prevezme na južnom Slovensku veľké prosperujúce mäsiarstvo bývalého kolaboranta. Prevezme s ním aj pomocníka Valenta Lančariča, ktorého nečestné praktiky prinesú síce Riečanovej rodine bohatstvo, ale aj totálny morálny rozvrat.
Hodnocenie:
59 %

Podobné relácie

Objavte novú dimenziu sledovanie televízie. S Lepšia.TV môžete sledovať online vysielanie 102 TV staníc naživo alebo až 30 dní spätne.
  Česky Česky   English English   Polski Polski