Nemecká súkromná televízia RTL 2 je zameraná na zahraničné filmy a seriály, detské programy a relácie z vlastnej produkcie. Lepšia.TV vám prináša živé vysielanie RTL2 na akomkoľvek Android zariadení alebo klasické TV. Sledujte RTL II online live alebo kdekoľvek až 3 dni spätne. Okrem sledovania televízie máte k dispozícii aj kompletný video archív s tými najlepšími programami stanice RTL2 online. Na sledovanie TV cez internet už nepotrebujete žiadne ďalšie (káblové) pripojenie. Jednoducho zapnite TV a sledujte!
Sledujte online všetkých 104 staníc, až 30 dní spätne a k tomu 1222 filmov bez príplatku vo Vašej televízii, počítači a v mobile.
Navyše sa k ničomu nezaväzujete. Kedykoľvek prestanete chcieť Lepšia.TV využívať, tak za ňu prestanete platiť.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 104 televíznych staníc vrátane 58 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1222 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česky Česky   English English   Polski Polski