Nemecká súkromná televízia RTL 2 je zameraná na zahraničné filmy a seriály, detské programy a relácie z vlastnej produkcie.

Lepšia.TV vám prináša živé vysielanie RTL2 na akomkoľvek Android zariadení alebo klasické TV. Sledujte RTL II online live alebo kdekoľvek až 3 dni spätne. Okrem sledovania televízie máte k dispozícii aj kompletný video archív s tými najlepšími programami stanice RTL2 online. Na sledovanie TV cez internet už nepotrebujete žiadne ďalšie (káblové) pripojenie. Jednoducho zapnite TV a sledujte!
Sledujte RTL2 a všetkých 108 staníc (66 v HD) u nás online. Pretáčajte až 30 dní spätne, sledujte 1340 filmov...
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 108 televíznych staníc vrátane 66 HD kanálov naživo alebo až 30 dní spätne z archívu. Objavte výhody sledovania televízie cez internet ako neobmedzené nahrávanie, Timeshift a pauzu. Užite si videotéku 1340 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko