Co je Lepšia.TV a jak funguje?
Lepšia.TV je sledování 93 televizních stanic online s moderními funkcemi (nahrávání, zpětné zhlédnutí, přetáčení...). Pro příjem Vám stačí internetové připojení s rychlostí jen 3 Mb/s. Sledovat pořady můžete doma, na chatě i dovolené. Lepšia.TV funguje všude ve smart TV, počítači, mobilu i tabletu, ale také v klasických televizích přes Lepšia.TV BOX.
Cena služieb?
Lepšia.TV stojí 7.39 €/mesiac a HBO 8.14 €/mesiac. Služby môžete kedykoľvek zrušiť alebo zmeniť. Kompletný cenník je k nájdeniu tu
Ako je to so záväzkami?
Lepšia.TV je bez záväzku. Keď by Vás Lepšia.TV prestala baviť, jednoducho ju prestanete platiť alebo si zmeníte objednané služby.

PREČO CHCIEŤ LEPŠIA.TV?

Lepšia.TV - Nová dimenzia sledovania televízie

IPTV Lepšia.TV Vám prináša živé aj spätné vysielanie viac ako 93 televíznych staníc s celým radom ďalších výhod. Oproti bežnej káblovej televízii, satelitu alebo príjmu cez anténu však sledovanie televízie cez internet službou Lepšia.TV nekladie žiadne špeciálne nároky na pokrytie signálom alebo inštaláciu. Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu. Môžete ju preto sledovať kedykoľvek a kdekoľvek ste online. Lepšia.TV Vám navyše prináša HD vysielanie i rad vyladených televíznych funkcií, vďaka ktorým získate neporovnateľne lepší zážitok zo sledovania televízie! Vďaka využívaniu najmodernejšieho kódovania signálu (H.265) Lepšia.TV nezaťažuje vašu internetovú linku a na sledovanie HD programov stačí rýchlosť pripojenia len 3 Mb/s.

Vyberajte z viac ako 93 TV staníc online

Lepšia.TV ponúka zábavu pre všetkých divákov. Preto v ponuke nájdete ako slovenské a české TV stanice, tak prémiové filmové kanály ako JOJ Cinema alebo Filmbox Premium. Nudiť sa nebudú tiež športový fanúšikovia, pre ktorých je pripravená Nova Sport 1, ČT Sport alebo Sport 5. Nechýbajú ani erotické stanice pre dospelých. Naopak deti poteší široká ponuka animovaných rozprávok na ČT: D, Nickelodeon alebo CS Mini. Samozrejmosťou je vysielanie vybraných staníc v HD kvalite.

Živé vysielanie alebo prehrávanie až 30 dní spätne (timeshift)

Okrem živého vysielania ponúka služba Lepšia.TV tiež možnosť sledovať všetky stanice až 30 dní spätne (tzv. Timeshift). Nemusíte sa preto báť, že by Vám čokoľvek z vysielania utieklo. Stačí si len zvoliť dátum a môžete si prehrať kompletný program daného dňa. Posunúť sa späť v čase ešte nikdy nebolo jednoduchšie!

Online vysielanie s radou vyladených funkcií

Pre maximálny komfort užívateľov prináša Lepšia.TV aj ďalšie vyladené televízne funkcie ako je pauza, pretáčanie alebo neobmedzené nahrávanie. Môžete tak pozastaviť živé vysielanie, kedykoľvek budete potrebovať a pokračovať v sledovaní, až sa to bude hodiť Vám. Okamžite po odvysielaní relácie máte navyše k dispozícii aj funkciu pretáčania, s ktorou jednoducho preskočíte to, čo nechcete sledovať. Neobmedzené nahrávanie vám zaručuje nahrať si toľko filmov, seriálov alebo dokumentov, koľko len budete chcieť!

Chystáte sa na dovolenku a neradi by ste prepásli svoj obľúbený seriál? Nahrajte si ho! S online televíziou Lepšia.TV môžete využiť neobmedzené nahrávanie zo všetkých televíznych staníc. Svoje nahrávky si potom pohodlne stiahnete do zvoleného zariadenia, alebo ich sledujte online z priečinka Moje nahrávky. Nemusíte sa tak riadiť televíznym programom, ale iba tým, čo chcete sledovať Vy.

Stovky filmov a seriálov online vo Vašej televízii

Nezabudnite ani na to Najlepšie z televízie. Pokiaľ Vás nezaujal televízny program alebo nechcete ťažko vyhľadávať relácie, potom skúste jedinečný filmový archív Najlepší z TV, ktorý Vám prináša stovky filmov online a seriálov rôznych žánrov. Vyberte si skrátka to, o čo máte v televízii záujem, bez toho aby ste museli čakať. S Lepšia.TV ste konečne pánmi svojej televízie!

Ako sledovať online televíziu Lepšia.TV

Službu môžete využívať ako na svojej televízii s Android set top boxom Lepšia.TV BOX, prípadne formou online vysielania na Vašom počítači, mobile alebo tablete. Jediné, čo na sledovanie potrebujete, je stabilné pripojenie k internetu. Zapojenie aj používanie služby je veľmi intuitívne, takže ho zvládne naozaj každý!

Ste pripravení na novú dimenziu sledovania televízie?

Objednať Lepšia.TV


Objavte výhody sledovania televízie online!

Získajte od svojej televízie maximum! So službou sledovanie televízie online (IPTV) Lepšia.TV sa nemusíte obávať toho, že by Vás televízia nudila. Okrem živého vysielania viac ako 93 TV staníc získate s Lepšia.TV aj rad vyladených IPTV funkcií ako je neobmedzené nahrávanie, pretáčanie alebo sledovanie až 30 dní spätne (tzv. Timeshift). Objavte všetky výhody online televízie:

93 super televíznych staníc S Lepšia.TV môžete sledovať živé vysielanie 93 staníc v základnej ponuke.
HDHD vysielanie Užívajte si živé vysielanie v HD kvalite. Lepšia.TV Vám prináša 44 HD programov v základnej ponuke.
To najlepšie z televízie Navštívte náš TV archív a vyberte si zo stoviek filmov, seriálov, dokumentov, rozprávok aj športu online
Pre každé zariadenie Sledujte televíziu doma aj na cestách. Vďaka rade aplikácií pre inteligentná zariadenia môžete sledovať TV v mobile, na počítači alebo na Smart TV všetkých značiek. Ak dávate prednosť klasickému televízoru, potom pripojte len Android set-top box Lepšia.TV a bavte sa.
Pre všetky pripojenia IPTV funguje na každom internetovom pripojení u českých aj slovenských poskytovateľov. Internetovú televíziu Lepšia.TV tak môžete sledovať na Wi-fi, pomocou Ethernetového kábla alebo cez mobilné pripojenie.
Menší objem dát Vďaka využitiu moderného kódovania H.265 Vám môžeme poskytnúť vysokú kvalitu vysielania, bez toho aby sme Vám zahltili internetové pripojenie.
Skryté titulky Lepšia.TV podporuje zobrazenia skrytých titulkov.
HHistória sledovania zobrazte si zoznam Vašich posledných sledovaných relácií a jednoducho sa dodívajte na tie, ktoré ste nevideli do konca.
Viac dielov naraz pozrite sa pohodlne na niekoľko dielov seriálu naraz.
Podobné relácie v detaile o relácii Vám rovno zobrazíme podobné relácie, ktoré by sa vám mohli páčiť.
Videoukážky a hodnotenie pre ľahší výber na čo pozerať si prehrajte filmovú ukážku a pozrite sa na hodnotenie.
Predpoveď počasia Slnečno, oblačno alebo dážď? Majte prehľad o počasí vo Vašom meste.
Kalendárne sviatky Zabúdate na sviatky svojich blízkych? S Lepšia.TV ich máte na očiach každý deň!
Funguje aj v cudzine Pokiaľ pôjdete na dovolenku v Európskej únii, Lepšia.TV Vám bude tiež fungovať.

Nadčasový Android set-top box Lepšia.TV pre Vašu televíziu

Pokiaľ máte starší televízor, ktorý nepodporuje súčasné formáty digitálneho vysielania, potom je pre Vás Android set-top box Lepšia.TV ideálnym riešením. Nie len, že budete môcť sledovať vysielania 93 TV staníc vo vysokej kvalite, získate aj všetky funkcie IPTV. Navyše zariadenie Lepšia.TV BOX môžete využiť aj ako mini počítač pripojený k Vašej televízii.

Mini počítač v televízii Pripojte si klávesnicu a myš do Android set-top boxu Lepšia.TV a z Vašej televízie sa rázom stane plnohodnotný počítač.
4K4K rozlíšenie Lepšia.TV BOX je nadčasový. Ako prvý v SK vie prehrávať video v super vysokom rozlíšení 4 K. Je iba otázkou času, kedy sa 4K rozlíšenie objaví aj v digitálnom vysielaní staníc.
1000 + rádio staníc Počúvajte internetové rádiá z celého sveta vďaka aplikácii FM Cube.
YouTube Sledujte Youtube videá alebo hudobné klipy podľa nálady na svojej televízii.
Spotify Počúvajte hudbu online a zadarmo s aplikáciou Spotify.
Facebook Aj pri sledovaní televízie môžete byť na Facebooku.
Internetový prehliadač Surfujte po internete, vyhľadávajte online alebo sledujte videá.
E-mail Čítajte si emaily priamo na Vašej televízii.
Google Play Store Stiahnite si zadarmo desaťtisíce aplikácií a hier.
Prehrávanie Prehrajte si filmy, hudbu, alebo fotky z USB flash disku alebo micro SD karty.
Úprava dokumentov Predinštalované aplikácie Vám umožní zobrazovať a editovať dokumenty a tabuľky
Kalkulačka Praktická funkcia pre každého.
  Česky Česky   English English   Polski Polski