News

29.11.2022

Celé prostředí služby i webových stránek nyní také v ukrajinštině

Chce tak umožnit ukrajinsky mluvícím lidem snadnější přístup k televizi přes internet. 🖥 Služba navíc nabízí v rámci své nabídky také stanice ukrajinské, které přináší pořady v ukrajinském jazyce, ale také živé dění na Ukrajině i ve světě nebo stanici určenou pro nejmladší publikum. 👧👦 V kombinaci s ostatními stanicemi, které mohou pomoci ve zdokonalování českého jazyka, se tak Lepšia.TV stává pro ukrajinsky mluvící lidi nejen formou zábavy, ale také učení a pohody.💥
 
 
7.10.2022

3.10.2022

Dva nové kanály v ukrajinském jazyce a kanál Current Time

V těchto těžkých časech si nenechte ujít novinky z Ukrajiny! Přinášíme našim uživatelům několik nových programů v ukrajinském jazyce a také stanici Current Time, aby jste byli vždy v obraze!
Current Time produkuje Rádio Svobodná Evropa/Rádio Sloboda ve spolupráci s Hlasem Ameriky. Staví na úspěchu denního zpravodajského pořadu Current Time, který vysílá více než 30 médií po celém světě a přilákal více než 100 milionů zhlédnutí videí.​​
Kanál 1+1 je jedním z nejpopulárnějších kanálů na Ukrajině. Sledujte s námi nepřetržitý zpravodajský maraton.
 
 
 
11.7.2022

7.6.2022

 

 

27.5.2022

Nepřetržité informace z Ukrajiny

Dvě nové ukrajinské zpravodajské stanice Espreso TV a Rada, které přináší zprávy o aktuálním dění na Ukrajině. Espreso TV je zpravodajská stanice se sídlem v Kyjevě. Rada TV je oficiální TV stanicí ukrajinského parlamentu, která pojednává o politickém dění v zemi.

27.5.2022

Pohádky v mateřském jazyce pro ukrajinské děti

19.5.2022

17.3.2022

Nová ukrajinská zpravodajská stanice UA TV

Abychom Vám zajistili co největší přísun informací, zařadili jsme do programové nabídky ukrajinskou zpravodajskou stanici UA TV.

9.3.2022
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська