Novinky

7.6.2022

Markíza Krimi

Přinášíme další novinku pro slovenské diváky! 🇸🇰 Ode dneška u nás naleznou novou stanici Markíza Krimi.🔎👮🏼‍♀️Užijte si nové krimi pořady kdykoliv a kdekoliv, klidně zpětně až 7 dní od vysílání!

27.5.2022

Nepřetržité informace z Ukrajiny

Dvě nové ukrajinské zpravodajské stanice Espreso TV a Rada, které přináší zprávy o aktuálním dění na Ukrajině. Espreso TV je zpravodajská stanice se sídlem v Kyjevě. Rada TV je oficiální TV stanicí ukrajinského parlamentu, která pojednává o politickém dění v zemi.

27.5.2022

Pohádky v mateřském jazyce pro ukrajinské děti

19.5.2022

JOJ Šport je tu!

S Lepšia.TV už teraz môžete sledovať ešte viac hokeja, futbalu, basketbalu a veľa ďalších športových prenosov na novo pridanej stanici JOJ Šport.
 

17.3.2022

Nová ukrajinská spravodajská stanica UA TV

Aby sme Vám zaistili čo najväčší prísun informácií, zaradili sme do programovej ponuky ukrajinskú spravodajskú stanicu UA TV.

9.3.2022

Objavte tie najlepšie filmy a seriály na jednom mieste!

Včera sa spustilo nové HBO MAX, ktoré je súčasťou nášho HBO balíčka.

2.3.2022

Nová funkcia: Až 3 kroky v 1

Vďaka našej novej funkcii môžete ušetriť čas. Ak sa budete chcieť napríklad pri prehrávaní programu vrátiť späť na domovskú obrazovku, postačí na ovládači pridržať tlačidlo späť.

10.2.2022

Jednoduchšie ovládanie na mobile

Privítajte ďalšie možnosti pretáčania obrazovky. Dvojitý poklik pre zmenu zobrazenia z výšky na šírku a naopak, od nás už poznáte. Novou možnosťou je teraz potiahnutie prstom nahor pri prehrávaní na výšku a potiahnutie prstom zľava doprava pri prehrávaní na šírku. Budete si tak môcť vybrať, ktorý spôsob vám viac vyhovuje.

4.2.2022

To najlepšie na jednom mieste.

12.1.2022

Jednoduchšie ovládanie na mobile - potiahnutie dole pre krok späť

Odteraz už nebudete musieť pre krok späť hľadať šípku. Na mobile alebo tablete postačí, keď potiahnete na obrazovke smerom dole a vrátite sa na predchádzajúcu stránku.

  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko