Novinky

Další praktická vychytávka

23.5.2023

U pořadů nově přibylo datum, které říká, do kdy je daný pořad dostupný k přehrání. Jednoduše tak víte, jestli je třeba jej nahrát nebo se stihnete podívat dříve než z nabídky zmizí.

Cestovatelé a dobrodruzi zbystřete!

3.4.2023

S novou stanici Arcadia totiž můžete cestovat na nejkrásnější a nejzajímavější místa na Zemi. Cestovní průvodci, městské portréty, přírodní filmy, světové kulturní památky UNESCO a dobrodružné dokumenty jako tip pro vaši další cestu, dovolenou nebo jen pro relaxaci. Stanice vysílá v původním znění a má české nebo slovenské titulky. ✈️

Stanice UP Network se mění na Spark TV a máte se na co těšit!

17.3.2023

Nový kanál se soustředí na atraktivní dokumentární filmy z divácky nejzajímavějších oblastí, a rovněž zajímavé diskuse se zaměřením nejen na historii a přírodu, ale také na aktuální témata současnosti.

SKVELÉ TV je prostě skvělé

8.3.2023
Nová televizní stanice SKVELÉ TV, přináší nejrůznější aktivity, které jsou jednoduše SKVĚLÉ! 🤩 Těšit se můžete na kreativní práce, tradiční řemesla a umění. SKVELÉ TV je plné talentovaných lidí, kteří vám ukážou, jak se například dělá hrnčířství, modrotisk, sklářství, vyřezávání ze dřeva, umělecké kovářství, ale také foukání skla, dekorativní malování stěn, krocení koní, pečení a mnoho dalšího.
Stanice je součástí všech tří balíčků. V balíčku MAX můžete pořady navíc sledovat v rozlišení 4K. 👀

Zažijte u sebe doma kus divočiny

6.3.2023

Stanice Park TV nabízí příběhy zvířat v přímém přenosu. Hlavní hrdinové jsou zvířata ze záchranných stanic, parků a ZOO, ale i živé přírody, exotická i neexotická, středoevropská i světová. Součástí vysílání jsou zvukové i textové informace, kvízy a interaktivní prvky. Vysílání má denní režii, která zajistí přepínání kamer umístěných mezi zvířaty tak, aby divák viděl zajímavé detaily jako je krmení zvířat, čištění zvířat, jejich zábavu a mnoho dalšího.

Živé sportovní přenosy na dosah 3 kliknutí

13.12.2022

Živé sportovní přenosy a ani ty, které budou v blízké době vysílané nemusíte už zdlouhavě hledat. V sekci "Nej z TV" stačí zvolit kategorii "Sport" a hned na prvním řádku se na Vás těší živé sportovní výkony, které máte okamžitě k dispozici. Zkrátka 3x kliknete a své oblíbené sportovce vidíte ihned v akci.

Celé prostředí služby i webových stránek nyní také v ukrajinštině

13.12.2022
Chce tak umožnit ukrajinsky mluvícím lidem snadnější přístup k televizi přes internet. 🖥 Služba navíc nabízí v rámci své nabídky také stanice ukrajinské, které přináší pořady v ukrajinském jazyce, ale také živé dění na Ukrajině i ve světě nebo stanici určenou pro nejmladší publikum. 👧👦 V kombinaci s ostatními stanicemi, které mohou pomoci ve zdokonalování českého jazyka, se tak Lepšia.TV stává pro ukrajinsky mluvící lidi nejen formou zábavy, ale také učení a pohody.💥

S JOJ 24 budete v obraze!

7.10.2022

Je tu nová stanica JOJ 24! Ta si dáva za úlohu prinášať objektívne informácie z overených zdrojov a okrem spravodajstva sa môžete tešiť tiež na publicistiku alebo politické diskusie.

Dva nové kanály v ukrajinském jazyce a kanál Current Time

3.10.2022
V těchto těžkých časech si nenechte ujít novinky z Ukrajiny! Přinášíme našim uživatelům několik nových programů v ukrajinském jazyce a také stanici Current Time, aby jste byli vždy v obraze!
Current Time produkuje Rádio Svobodná Evropa/Rádio Sloboda ve spolupráci s Hlasem Ameriky. Staví na úspěchu denního zpravodajského pořadu Current Time, který vysílá více než 30 médií po celém světě a přilákal více než 100 milionů zhlédnutí videí.​​
Kanál 1+1 je jedním z nejpopulárnějších kanálů na Ukrajině. Sledujte s námi nepřetržitý zpravodajský maraton.

Lepšia.TV MAX je tu!

11.7.2022

Lepšia.TV posúva televíznu zábavu na ďalšiu úroveň a predstavuje nový balíček Lepšia.TV MAX! Užívajte si 10 nových staníc, lepšiu kvalitu obrazu a vychutnajte si Lepšia.TV naozaj na maximum. S Lepšia.TV MAX získate celkom 130 stanic, sledovanie až 100 dní spätneneobmedzené nahrávanie1950 filmov a sledovanie v rozlíšení 4K. Tešiť sa môžete na nové stanice Nova Sport 1, Nova Sport 2, FightBOX, The Fishing & Hunting Channel, Extasy 4K, Nasa 4K, AXN, AXN Black a AXN White! Balíček stojí 11,49 € mesačne a pre nových užívateľov je na prvý 10 dní za 7,39 €.

zobraziť celý článok
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська