Novinky

4x viac relácií s expandujúcim menu

10.10.2023

Vďaka novej funkcii sa zdĺhavé hľadanie relácií vo vodorovnom pruhu stáva minulosťou. Novo sa totiž prehľad vie rozbaliť a vy tak vidíte 4x viac toho, čo vás zaujíma a teda skôr nájdete zaujímavý program. Táto funkcia navyše funguje ako pre programy, ktoré v televízii ešte len budú, tak pre, ktoré už boli a sú okamžite pripravené na prehranie.

Exkluzívny obsah na stanici STORY4

4.10.2023

Objavte svieži obsah na novej stanici STORY4! Čaká na vás viac ako 1000 hodín romantických, rodinných a ľahkých krimi príbehov. Uniknite stereotypným hollywoodskym scenárom a ponorte sa do kvalitnej európskej tvorby, z ktorej je 80 % exkluzívna iba pre STORY4. Nové príbehy si môžete vychutnávať až do konca októbra vo všetkých balíčkoch Lepšia.TV a stanica je dostupná pre českých i slovenských divákov. Od novembra bude stanica dostupná v balíčku MAX a KLASIK. Seriály ako Doktor srdčiar, Pravidlá renovácie, Einsteinove záhady či Doktorka z raja, doplnené bohatou ponukou filmov, na vás už netrpezlivo čakajú!

Autentický zvuk, titulky aj podpora funkcie 5.1

13.9.2023

Volíte radšej pri zahraničných programoch autentický zvuk namiesto dabingu? Potom vás zaručene potešíme! Teraz si pri vybraných staniciach môžete nastaviť zvukovú stopu v originálnom znení. A to nie je všetko. Pri mnohých kanáloch si môžete tiež zapnúť titulky a navyše aj priestorový zvuk 5.1. Tešiť sa tak môžete na ešte kvalitnejší pohľad s lepším zvukom, v prípade potreby titulkami a hlavne originálnym znením, ktoré umocnia zážitok zo sledovania.

Dostaňte maximum zo svojej obľúbenej stanice

8.9.2023

Chcete prehľadne a rýchlo ukázať všetky programy, ktoré ponúka vaša obľúbená stanica? Potom je táto nová funkcia presne pre vás! Keď pri sledovaní v televízii kliknete na akýkoľvek program, uvidíte v spodnej časti tlačidlo "Relácie" (aj s logom stanice). Po rozkliknutí, budete mať okamžitý prehľad o všetkom obsahu, ktorý daná stanica ponúka a navyše prehľadne rozdelenom do najrôznejších kategórií. Funkcia je dostupná aj vo všetkých ďalších zariadeniach. Stačí prejsť do sekcie "Televízia" a kliknúť na logo stanice. Tak schválne, koľko nových obľúbených relácií objavíte?

Poriadna dávka dychberúcich záberov a informácií je tu!

1.9.2023

Ako jeden z mála operátorov sme pre vás do českej aj slovenskej ponuky pridali jednu z najlepších svetových dokumentárnych staníc – BBC Earth! Táto stanica vám ukáže to najlepšie z prírody, vedy, vesmíru, histórie aj moderného sveta. Privedie vás tvárou v tvár dychberúcim akciám, ohromujúcim záberom a najrozmanitejším tajomstvám planéty, ktorú nazývame domovom. Môžete sa tešiť na známe seriály Sira Davida Attenborougha, ako sú 'Planéta Zem', 'Zmrazená planéta' a 'Modrá planéta'. Okrem toho tu nájdete fantastické dokumenty o prírode a divokej zveri, napríklad 'Život cicavcov', a klasiky ako 'Planéta dinosaurov'. ✨ Stanica BBC Earth je počas celého septembra dostupná vo všetkých balíkoch. Od októbra už potom bude k videniu iba v balíku MAX.

Svet v ktorom žijeme, k vám nikdy nebol bližšie!

15.8.2023

Na Lepšia.TV sa môžete tešiť na novú televíznu stanicu JOJ Svet, ktorá prináša najnovšie dokumenty, zaujímavé informácie a najlepšie zážitky z celého sveta v slovenskom jazyku. Z ponuky najnovšej stanice si vyberie naozaj každý, a to diváci všetkých vekových kategórií, s rôznymi záujmami či záľubami. Kanál ponúka všetko od prírody a zvierat cez históriu, politiku, spoločenské vedy, umenie, astronómiu a vesmír až po minulé aj súčasné trendy a pohľady nielen do dejín, ale aj do budúcnosti a to z rôznych pohľadov, ktoré nás ľudstvo, zaujímajú, poučujú a zároveň posúvajú vpred.

Nové označenie živých športových prenosov

12.6.2023

Nové označenie živých športových prenosov je tu! Značku "Živo" teraz nájdete v sekcii Nej z TV - Šport alebo v EPG pri športových kanáloch a to vždy v pravom hornom rohu daného programu. Pre ľahší výber a orientáciu je táto značka nielen pri súčasných, ale aj pri budúcich športových prenosoch.

Ďalšia praktická vychytávka

23.5.2023

Pri programoch novo pribudol dátum, ktorý hovorí, do kedy je daný program dostupný na prehranie. Jednoducho tak viete, či ho treba nahrať alebo sa stihnete pozrieť skôr ako z ponuky zmizne.

Cestovatelia a dobrodruhovia zbystrite!

3.4.2023

S novou stanicou Arcadia totiž môžete cestovať na najkrajšie a najzaujímavejšie miesta na Zemi. Cestovní sprievodcovia, mestské portréty, prírodné filmy, svetové kultúrne pamiatky UNESCO a dobrodružné dokumenty ako tip pre vašu ďalšiu cestu, dovolenku alebo len na relaxáciu. Stanica vysiela v pôvodnom znení a má české alebo slovenské titulky.

Stanica UP Network sa mení na Spark TV a máte sa na čo tešiť!

17.3.2023

Nový kanál sa sústredí na atraktívne dokumentárne filmy z divácky najzaujímavejších oblastí, ako aj zaujímavé diskusie so zameraním nielen na históriu a prírodu, ale aj na aktuálne témy súčasnosti.

  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina