Novinky

Kus Francúzska priamo vo vašej obývačke

12.4.2024

Bonjour! 🇫🇷 Francúzštinu do rôznej miery ovláda cez 350 000 Slovákov a Čechov, a preto sme sa rozhodli ako jediní na trhu rozšíriť ponuku o exkluzívny balíček France TV. Ten zahŕňa 5 francúzskych televíznych staníc: France 2, France 3, France 4, France 5 a France 24. Či už máte francúzštinu v malíku, alebo ju ešte len pilujete, tešiť sa môžete na širokú ponuku programov - od spravodajstva po kultúru, od vzdelávacích programov až po zábavu. Balíček France TV si môžete objednať v sekcii "Moje služby" za 3.89 € mesačne.

Už je vás cez 100 tisíc!

1.3.2024

Ďakujeme, že ste s nami. Tento neuveriteľný míľnik je súčet divákov zo všetkých krajín, kde pôsobíme. Veríme, že vďaka jedinečným funkciám, skvelej cene a pravidelnému vylepšovaniu Lepšia.TV toto číslo ešte porastie. Sme radi, že vám môžeme robiť radosť a tešíme sa na ďalšie spoločné úspechy.

Full HD kvalita obrazu na PC

23.2.2024

Lepšia.TV v najnovších verziách webových prehliadačov Chrome, Edge a Opera novo umožňuje nastaviť kvalitu obrazu až na Full HD rozlíšení. Vaše obľúbené programy budú vďaka ostrejšiemu a detailnejšiemu obrazu vyzerať skvele, tak nahor do sledovania! 💻 Podpora rozlíšenia Full HD je možná iba v prípade, že hardvér počítača podporuje dekodér HEVC. 🖥

Predstavujeme nový Lepšia.TV BOX

25.1.2024

Potrebujete k svojej staršej televízii Lepšia.TV BOX? Načasovanie nemohlo byť lepšie! Už teraz pre vás máme nový model, ktorý je dvakrát rýchlejší ako jeho predchodca. A to najlepšie? Cena zostáva rovnaká. 😍

So šikovným TV boxom, ktorý má v sebe operačný systém Android, sa stane každá televízia "smartkou". Okrem perfektného chodu Lepšia.TV toho vie táto šikovná krabička oveľa viac. Napríklad surfovanie po internete, možnosť pripojenia flash disku a sledovanie fotiek a videí z dovolenky alebo sťahovanie ľubovoľných aplikácií z obchodu Google Play. 👀

Užívateľské prostredie je prehľadné a ovládanie je hračka vďaka šikovnému ovládaču. Ten má na zadnej strane plnohodnotnú klávesnicu a pre ešte pohodlnejšie ovládanie je možné aktivovať funkciu "kurzor myši". Kurzor následne ovládate pohybom ovládača. Skrátka perfektná kombinácia. 👍

Lepšie.TV BOX si môžete objednať po prihlásení v sekcii "Moje služby" a pokiaľ ešte Lepšie.TV nemáte, zvolíte ho počas objednávky.

Pridávame 9 skvelých staníc

14.12.2023

Tento rok veľa divákov písalo Ježiškovi o novej dokumentárnej, športovej a lifestylovej stanici a Ježiško počúval. Už 15. decembra preto nájdete vo všetkých Lepšia.TV balíčkoch darček v podobe staníc Discovery Channel, Animal Planet, Eurosport 1, Eurosport 2, Food Network, Travel Channel, HGTV, TLC a ID! Po novom roku sa Animal Planet, Food Network a Travel Channel presúvajú do balíčka MAX a všetky ostatné stanice zostanú v balíčku KLASIK. A pretože sme Lepšia.TV, počet staníc síce výrazne vzrástol, ale cena balíčkov zostáva úplne rovnaká.

4x viac relácií s expandujúcim menu

10.10.2023

Vďaka novej funkcii sa zdĺhavé hľadanie relácií vo vodorovnom pruhu stáva minulosťou. Novo sa totiž prehľad vie rozbaliť a vy tak vidíte 4x viac toho, čo vás zaujíma a teda skôr nájdete zaujímavý program. Táto funkcia navyše funguje ako pre programy, ktoré v televízii ešte len budú, tak pre, ktoré už boli a sú okamžite pripravené na prehranie.

Exkluzívny obsah na stanici STORY4

4.10.2023

Objavte svieži obsah na novej stanici STORY4! Čaká na vás viac ako 1000 hodín romantických, rodinných a ľahkých krimi príbehov. Uniknite stereotypným hollywoodskym scenárom a ponorte sa do kvalitnej európskej tvorby, z ktorej je 80 % exkluzívna iba pre STORY4. Nové príbehy si môžete vychutnávať až do konca októbra vo všetkých balíčkoch Lepšia.TV a stanica je dostupná pre českých i slovenských divákov. Od novembra bude stanica dostupná v balíčku MAX a KLASIK. Seriály ako Doktor srdčiar, Pravidlá renovácie, Einsteinove záhady či Doktorka z raja, doplnené bohatou ponukou filmov, na vás už netrpezlivo čakajú!

Autentický zvuk, titulky aj podpora funkcie 5.1

13.9.2023

Volíte radšej pri zahraničných programoch autentický zvuk namiesto dabingu? Potom vás zaručene potešíme! Teraz si pri vybraných staniciach môžete nastaviť zvukovú stopu v originálnom znení. A to nie je všetko. Pri mnohých kanáloch si môžete tiež zapnúť titulky a navyše aj priestorový zvuk 5.1. Tešiť sa tak môžete na ešte kvalitnejší pohľad s lepším zvukom, v prípade potreby titulkami a hlavne originálnym znením, ktoré umocnia zážitok zo sledovania.

Dostaňte maximum zo svojej obľúbenej stanice

8.9.2023

Chcete prehľadne a rýchlo ukázať všetky programy, ktoré ponúka vaša obľúbená stanica? Potom je táto nová funkcia presne pre vás! Keď pri sledovaní v televízii kliknete na akýkoľvek program, uvidíte v spodnej časti tlačidlo "Relácie" (aj s logom stanice). Po rozkliknutí, budete mať okamžitý prehľad o všetkom obsahu, ktorý daná stanica ponúka a navyše prehľadne rozdelenom do najrôznejších kategórií. Funkcia je dostupná aj vo všetkých ďalších zariadeniach. Stačí prejsť do sekcie "Televízia" a kliknúť na logo stanice. Tak schválne, koľko nových obľúbených relácií objavíte?

Poriadna dávka dychberúcich záberov a informácií je tu!

1.9.2023

Ako jeden z mála operátorov sme pre vás do českej aj slovenskej ponuky pridali jednu z najlepších svetových dokumentárnych staníc – BBC Earth! Táto stanica vám ukáže to najlepšie z prírody, vedy, vesmíru, histórie aj moderného sveta. Privedie vás tvárou v tvár dychberúcim akciám, ohromujúcim záberom a najrozmanitejším tajomstvám planéty, ktorú nazývame domovom. Môžete sa tešiť na známe seriály Sira Davida Attenborougha, ako sú 'Planéta Zem', 'Zmrazená planéta' a 'Modrá planéta'. Okrem toho tu nájdete fantastické dokumenty o prírode a divokej zveri, napríklad 'Život cicavcov', a klasiky ako 'Planéta dinosaurov'. ✨ Stanica BBC Earth je počas celého septembra dostupná vo všetkých balíkoch. Od októbra už potom bude k videniu iba v balíku MAX.

  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina