Novinky

13.12.2022

Živé sportovní přenosy na dosah 3 kliknutí

Živé sportovní přenosy a ani ty, které budou v blízké době vysílané nemusíte už zdlouhavě hledat. V sekci "Nej z TV" stačí zvolit kategorii "Sport" a hned na prvním řádku se na Vás těší živé sportovní výkony, které máte okamžitě k dispozici. Zkrátka 3x kliknete a své oblíbené sportovce vidíte ihned v akci.

13.12.2022

Celé prostředí služby i webových stránek nyní také v ukrajinštině

Chce tak umožnit ukrajinsky mluvícím lidem snadnější přístup k televizi přes internet. 🖥 Služba navíc nabízí v rámci své nabídky také stanice ukrajinské, které přináší pořady v ukrajinském jazyce, ale také živé dění na Ukrajině i ve světě nebo stanici určenou pro nejmladší publikum. 👧👦 V kombinaci s ostatními stanicemi, které mohou pomoci ve zdokonalování českého jazyka, se tak Lepšia.TV stává pro ukrajinsky mluvící lidi nejen formou zábavy, ale také učení a pohody.💥
 
 
7.10.2022

S JOJ 24 budete v obraze!

Je tu nová stanica JOJ 24! Ta si dáva za úlohu prinášať objektívne informácie z overených zdrojov a okrem spravodajstva sa môžete tešiť tiež na publicistiku alebo politické diskusie.

3.10.2022

Dva nové kanály v ukrajinském jazyce a kanál Current Time

V těchto těžkých časech si nenechte ujít novinky z Ukrajiny! Přinášíme našim uživatelům několik nových programů v ukrajinském jazyce a také stanici Current Time, aby jste byli vždy v obraze!
Current Time produkuje Rádio Svobodná Evropa/Rádio Sloboda ve spolupráci s Hlasem Ameriky. Staví na úspěchu denního zpravodajského pořadu Current Time, který vysílá více než 30 médií po celém světě a přilákal více než 100 milionů zhlédnutí videí.​​
Kanál 1+1 je jedním z nejpopulárnějších kanálů na Ukrajině. Sledujte s námi nepřetržitý zpravodajský maraton.
 
 
 
11.7.2022

Lepšia.TV MAX je tu!

Lepšia.TV posúva televíznu zábavu na ďalšiu úroveň a predstavuje nový balíček Lepšia.TV MAX! Užívajte si 10 nových staníc, lepšiu kvalitu obrazu a vychutnajte si Lepšia.TV naozaj na maximum. S Lepšia.TV MAX získate celkom 130 stanic, sledovanie až 100 dní spätneneobmedzené nahrávanie1950 filmov a sledovanie v rozlíšení 4K. Tešiť sa môžete na nové stanice Nova Sport 1, Nova Sport 2, FightBOX, The Fishing & Hunting Channel, Extasy 4K, Nasa 4K, AXN, AXN Black a AXN White! Balíček stojí 11,49 € mesačne a pre nových užívateľov je na prvý 10 dní za 7,39 €.

 

 


zobraziť celý článok
7.6.2022

Markíza Krimi

Přinášíme další novinku pro slovenské diváky! 🇸🇰 Ode dneška u nás naleznou novou stanici Markíza Krimi.🔎👮🏼‍♀️Užijte si nové krimi pořady kdykoliv a kdekoliv, klidně zpětně až 7 dní od vysílání!

 

27.5.2022

Nepřetržité informace z Ukrajiny

Dvě nové ukrajinské zpravodajské stanice Espreso TV a Rada, které přináší zprávy o aktuálním dění na Ukrajině. Espreso TV je zpravodajská stanice se sídlem v Kyjevě. Rada TV je oficiální TV stanicí ukrajinského parlamentu, která pojednává o politickém dění v zemi.

27.5.2022

Pohádky v mateřském jazyce pro ukrajinské děti

19.5.2022

JOJ Šport je tu!

S Lepšia.TV už teraz môžete sledovať ešte viac hokeja, futbalu, basketbalu a veľa ďalších športových prenosov na novo pridanej stanici JOJ Šport.
 

17.3.2022

Nová ukrajinská spravodajská stanica UA TV

Aby sme Vám zaistili čo najväčší prísun informácií, zaradili sme do programovej ponuky ukrajinskú spravodajskú stanicu UA TV.

  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Yкраїнська Yкраїнська