Novinky

12.10.2021

Hunter TV! Prvá česká stanica zameraná na poľovníkov

Do Lepšia.TV dorazila prvá a tiež jediná televízna stanica zameraná na poľovníkov. Táto stanica aktívne spolupracuje s Českomoravskou poľovníckou jednotou a ponúka napríklad atraktívne reportáže z poľovných revírov.

4.10.2021

Urýchlite si výber relácie s video ukážkou

Viete, čo niekedy býva celkom zdĺhavé? Vybrať si z tak širokej ponuky, na čo sa budete pozerať. Ak trávite dlhé minúty vyberaním programu, máme pre vás riešenie. Pripravili sme si pre vás u väčšiny relácií video ukážku, ktorá sa vám automaticky spustí a vy sa tak môžete rýchlejšie rozhodnúť.

3.9.2021

Novo si môžete meniť poradie staníc vo svojej Lepšia.TV!

Novo si môžete meniť poradie TV staníc v TV programe (EPG - programový sprievodca). Buď si nastavíte radenie od STV1 nadol vzostupne alebo zostupne tak, že STV1 bude naspodku. Je to jednoduché! Urobíte tak vo vašej aplikácii Lepšia.TV - nastavenie - prispôsobiť - upraviť vzhľad - zaškrtnúť alebo odškrtnúť "Obrátené poradie staníc v TV programe". A je to :-)

 

23.7.2021

Do víru ešport so stanicou Chuck TV

Do Lepšia.TV dorazil fenomén ešport. Tešte sa na zápasy úspešných hráčov a zaujímavosti z herného prostredia a sveta technológií.

 

2.7.2021

Šláger Premium teraz vo Vašej Lepšia.TV

Šláger Premium Vám dopraje širokú hudobnú ponuku. Očakávajte hudobné hity od domácich interpretov, ale aj od zahraničných. Neminie Vás ani obľúbená americká country muzika.

1.7.2021

Šlágr TV se mení na Šláger Muzika

Šláger Muzika nahradila Šlágr TV. Ide len o zmenu loga a názvu stanice, nie jeho obsahu. Naďalej si budete môcť užívať krásne melodické a dychové piesne tak, ako ste zvyknutí.

5.6.2021

Chcete vedieť, čo sa stalo? Ste zvedaví? Sledujte CS History!

Naša nová stanica vysiela prevažne dokumentárne programy a dokumenty rôznych žánrov. Napríklad z vojenskej tematiky, letectva, námorníctva, vesmíru atď. Veríme, že sa dozviete veľa zaujímavých informácií a stanica vás bude baviť!

 

4.6.2021

CS Film a CS Horror je späť na Lepšia.TV

Od prvého júnového víkendu môžete opäť sledovať staré filmy na stanici CS Film v Lepšia.TV. Sme radi aj za vás, že sme obe stanice vrátili späť... A nielen to!

4.5.2021

Privítajte Filmbox EXTRA!

Niektorých z vás možno mrzí, že sme z našej programovej ponuky stiahli stanice CS Film a CS Horror. Nebuďte smutní! Máme pre vás náhradu v podobe zbrusu novej filmovej stanice Filmbox Extra! Tá je určená pre všetkých náročných filmových divákov. Verte, že kedykoľvek sa posadíte pred obrazovku a spustíte Filmbox Extra, budete sa cítiť ako v kinosále. Užijete si exkluzívne TV premiéry filmov slávnych hollywoodskych štúdií v HD. Uvidíte filmy ako: Ktorý je ten pravý ?; Písečný muž; seriál Soumrak templářů; Poslední legie; Poslední závod; Revenant  Zmrtvýchvstání a ďalší skvelý obsah.

1.5.2021

CS Film a CS Horror opustili Lepšia.TV

Kanály CS Film a CS Horror boli vyradené z ponuky. Avšak čoskoro pre vás predstavíme novú prémiovú filmovú stanicu, na ktorú sa teraz môžete tešiť.

  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko