O sledovaní digitálnej televízie Lepšia.TV cez internet

Sme česká spoločnosť s pôsobnosťou aj na Slovensku a prevádzkujeme už 18 rokov najkompletnejší televízny program na českom internete TVprogram.cz. Ako jediní prinášame televízny program pre viac ako 650 staníc, pútavé videoukážky k filmom, obrázky, popisky a nezávislé komentáre k reláciám.

 

V roku 2014 sme spustili zadarmo službu online nahrávanie televíznych relácií. Vďaka získanému know-how sme sa rozhodli vytvoriť IPTV online televíziu Lepšia.TV, ktorá nebude mať v ČR konkurenciu. Naším prianím bolo umožniť ľuďom pozerať sa na televíziu vtedy, keď majú čas, a zároveň na to, čo ich zaujíma, a nie čo sa práve v televízii hrá. Vďaka výrazne nižšej cene, než ponúkajú nadnárodné spoločnosti, si Lepšia.TV môže dovoliť mať doma skutočne každý. Za týmto projektom je tím skúsených programátorov a administrátorov.

 

 

Lepšia.TV je múdra televízia bez satelitu, antény alebo káblovky, ktorú naladíte na každom internete a zaobstaráte ju veľmi ľahko. Stačí si objednať Lepšia.TV BOX alebo Lepšia.TV službu, ktorú môžete využívať na Smart TV a ďalších zariadeniach. Lepšia.TV funguje na akomkoľvek internetovom pripojení od akéhokoľvek internetového poskytovateľa s rýchlosťou aspoň 3 Mb/s. Zapojenie Lepšia.TV BOXu zaberie 2 minúty a zvládnete to ľahko aj Vy! Behom pár chvíľ tak získate chytrú káblovú televíziu s množstvom výhod, zaujímavých televíznych staníc, najlepších filmov, televíznych seriálov, rozprávok pre deti, športových prenosov a relácií pre dospelých. Pri bezkonkurenčnej cene navyše zákazník získa okrem základných staníc (Česká televízia, NOVA, Prima, Barrandov ...) tiež prémiové filmové stanice, ako sú FilmBox Premium, JOJ Cinema, Horror Film, CS Film, stanica pre deti Nickelodeon, alebo CZ Mini plné rozprávok. Pre divákov, ktorí chcú od Lepšie.TV maximum je tu potom balíček Lepšia.TV MAX, ktorý prináša treba poriadnu dávku športu, filmov, seriálov alebo napríklad sledovanie v 4K rozlíšení.. V ponuke máme cez 136 TV staníc, sľubujúcich poriadnu porciu zábavy, vzrušenia, romantiky, napätia a informácií. Preto si vyberie ten správny program pre seba naozaj každý. Aby ste mali pôžitok z televízie čo najväčší, vysielame mnoho staníc v HD. A komu by to predsa len nestačilo, môže navyše skúsiť balíček HBO so stanicami HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax 1 a Cinemax 2 a navyše obrovskou videotékou HBO MAX.

 

 

Navyše, celá digitálna televízia Lepšia.TV má mnoho vychytaných funkcií. Neponúka len prehrávanie filmov, alebo prehrávanie seriálov a relácií. Pauza, pretáčanie a nahrávanie umožňuje aj tým, čo u sledovania TV zaspávajú, televíziu zastaviť a prehrať si rozpozeranú reláciu neskôr. Určite poteší pretáčanie nudných pasáží. Obrovskou výhodou Lepšia.TV je tiež zobraziť si a prehrať stovky najlepších filmov, seriálov, dokumentov, rozprávok alebo športových programov podľa toho, na aký typ relácie máte práve chuť. Vďaka funkcii až 30 dní spätne Vám navyše už žiaden skvelý film, obľúbený seriál, športové stretnutie, ani relácia neutečie. Budete si jednoducho môcť prehrať akúkoľvek reláciu spätne.

 

Myslíme o krok napred, preto vďaka Lepšia.TV BOXu získate naviac z televízie plnohodnotný počítač s Androidom 6, kedykoľvek k BOX pripojíte klávesnicu a myš.

 

Lepšia.TV ocenia tiež tí, ktorí chcú mať rádio v TV, pozerať na YouTube v TV alebo surfovať po internete. Lepšia.TV nadchla už niekoľko našich zákazníkov a zamilujú si ju tiež všetci členovia Vašej rodiny. Ostatne, poďte si ju vyskúšať!

  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina