Reklamy na Prime? Bohužial...
Pretáčanie reklám staníc TV Prima bolo doposial možné pri sledovaní programov z archívu alebo nahratých programov.Od 1. 6. 2022 sa ale táto možnosť kvôli nariadeniu samotnej Primy ruší. Podnikli sme preto kroky a urobili sledovanie staníc TV Prima o niečo komfortnejšie aj bez možnosti pretáčania reklám. Lepšia.TV je naviac takmer jediná, ktorá automaticky reklamné bloky u spätného sledovania skracuje. Naviac ponúka aj možnosť sledovania spätného vysielania celkom bez reklám.
Reklamy zostanú,
ale sú kratšie
Túto vychytávku spustíme všetkým užívateľom automaticky. Pri prehrávaní nahratých programov alebo programov z archívu Vám od 1.6.2022 pustíme upravený reklamný blok, ktorý jekratší oproti tomu, ktorý bol odvysielaný v živom vysielaní. Je to síce malá útecha, ale veríme, že to aspoň z častí zmierni nepríjemnosti vytvorené zo strany Primy.
Bežné riešenie
Lepšia.TV s kratšími reklamnými blokmi
Za poplatok,
ale skoro bez reklám
Pripravili sme si pre Vás tiež možnosť, kompletného a naviac automatického preskakovania reklám. Čokoľvek na staniciach Primy sledujete, sledujete bez prerušenia od začiatku až do konca. Reklamné bloky sa bez Vášho zásahu automaticky preskakujú a Vy si tak len užívate ničím nerušenú televíznu zábavu. Táto možnosť je spoplatnená čiastkou 59 Kč / mesiacc.
Bežné riešenie
Lepšia.TV s kratšími reklamnými blokmi
Bežné riešenie
Lepšia.TV s funkciou automatického preskočenia reklám
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko