Vyhraj nadupané ceny od HBO!
Neváhajte a hrajte o jesennú nálož skvelých cien, ktoré Vás určite potešia. V hre je domáci reproduktor Sony, Playstation 4, Lego Batman a prestížne mikiny, tričká a placky z Justice League Zacka Snydera. Užijete si predčasného Ježiška.
Ako hrať?
S HBO sme si pre Vás, našich verných, ale aj nových zákazníkov pripravili naozaj parádnu súťaž, z ktorej sa Vám zatají dych! Tentokrát si totiž budete môcť zasúťažiť o bombastické ceny, ktoré tu ešte neboli!

Stačí, keď v čase súťaže budete mať predplatenú našu službu Lepšia.TV a balíček HBO. To je jediná podmienka, ktorú musíte splniť, aby ste sa mohli do súťaže zaregistrovať a hrať o tieto fantastické ceny. Ak ešte ste našim zákazníkom, tešte sa! Čaká Vás televízna sloboda, 118 staníc a parádne TV funkcie. Navyše teraz za super akčnú cenu! Ďalšie informácie sa môžete dozvedieť tu.

Šanca vyhrať je naozaj veľká, pretože budeme vyberať až 10 výhercov! Bola by škoda sa do súťaže nezapojiť. Každá výhra má hodnotu okolo 270 €, čo sa naozaj oplatí. Navyše službu Lepšia.TV spolu s HBO si naozaj užijete. Najmä v týchto jesenných dňoch, ked nám začína chýbať slniečko, môže našu náladu vylepšiť skvelý zážitok zo sledovania.

Súťažíme od 5. 11. - 28. 11. 2021.
.1. Maj Lepšia.TV
aj balíček HBO
.2. Zaregistruj sa
do súťaže
.3. Vyhraj
perfektné ceny
Objednať balíček HBO Prejsť na registráciu súťaže
Výherné balíčky

1.cena

Reproduktor Sony MHC-V11, s ktorým precítite scény alebo si užijete párty ešte viac.

2.cena

Konzola PlayStation 4 pre každodennú zábavu. Zahrajte si tie najnovšie hry sami alebo s priateľmi.

3.cena

Lego Batman Batmobile 1989 stavebnica. Túto exkluzívnu sadu si zamilujú malí aj veľkí.

4.-10.cena

Prestížne mikiny a tričká doplnené štýlovými plackami Ligy Spravodlivosti od Zacka Snydera. S nimi zažiarite!
Registrácia do súťaže
Pre registráciu do súťaže musíte mať aktívny účet k službe Lepšia.TV + aktívny balíček HBO po celý november.

Na čo sa môžem tešiť s HBO
Viac ako 2000 hodín filmových trhákov celých seriálov a relácií z originálnej produkcie HBO. Čakajú na vás 3 stanice HBO, populárny Cinemax 1 a 2 aj dve videotéky HBO OD a HBO GO. Sledujte filmy a seriály jednoducho, keď máte čas, bez sťahovania, reklám, v slovenčine/češtine alebo v originálnom znení.
Objednať balíček HBO
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko