Lepšia.TV HBO Hisense
Vyhraj skvelé vianočné darčeky
Pripravili sme si pre vás súťaž o ceny, o ktorých sa vám ani nesnívalo. V hre je celé domáce kino: smart televízor, zvuková súprava od Sony a sedací vak pre tú pravú domácu pohodičku vo veľkom štýle.

Inteligentný ULED televízor Hisense

Vychutnajte si vianočnú atmosféru s jedinečným ULED televízorom Hisense U8GQ. O intenzívny zážitok ako v kine sa postará vstavaný audio systém 2.1.2 s technológiou priestorového zvuku Dolby Atmos®. Dokonale živé scény v tmavých aj svetlých častiach obrazu si užijete vďaka technológie Dolby Vision IQ s optimalizáciou podľa okolitého svetla. Pozerať sa na filmy na tomto televízore je vážne mimoriadny zážitok. A to predovšetkým vďaka technológii zvanej Quantum Dot Coulour s ohromujúcou škálou farieb.
+

Domáce kino Sony

Vďaka vernému zvuku systému HT-RT3 sa stane každá šou neskutočným zážitkom. Soundbar, subwoofer a zadné reproduktory vás prenesú do samotného diania vašich obľúbených filmov a seriálov. Systém domáceho kina disponuje bezdrôtovým pripojením pomocou technológie Bluetooth a NFC jedným dotykom, digitálny zosilňovač S-Master minimalizuje skreslenie zvuku.
+

Sedací vak Fatboy

Pozerať sa na svoje obľúbené programy v úplnom pohodlí je základ.
A pohodlie je presne to, čo Fatboy prináša.
Ako hrať?
Aby ste sa mohli zapojiť do súťaže, musíte mať v dobe súťaže predplatenú našu službu Lepšia.TV a balíček HBO. Pokiaľ ešte nie ste naším zákazníkom, máte sa na čo tešiť! S Lepšia.TV si budete užívať televíznu slobodu s ponukou 118 TV staníc a parádnych TV funkcií. Teraz navyše za super akčnú cenu.

Poďte sa zapojiť do sútaže! Výhra má celkovú hodnotu cez 1460 eur, čo sa naozaj oplatí. Napríklad to budete práve Vy, kto bude mať tú najlepšiu televíznu show doma v obývačke. Navyše Lepšia.TV spolu s HBO si počas chladných zimných dní naozaj užijete.

Súťažíme od 13. 12. do 26. 12. 2021
.1. Maj Lepšia.TV
aj balíček HBO
.2. Zaregistruj sa
do súťaže
.3. Vyhraj
perfektné ceny
Registrácia do súťaže
Pre registráciu do súťaže musíte mať aktívny účet k
službe Lepšia.TV + aktívny balíček HBO.
Na čo sa môžem tešiť s HBO
Viac ako 2000 hodín filmových trhákov celých seriálov a relácií z originálnej produkcie HBO. Čakajú na vás 3 stanice HBO, populárny Cinemax 1 a 2 aj dve videotéky HBO OD a HBO GO. Sledujte filmy a seriály jednoducho, keď máte čas, bez sťahovania, reklám, v slovenčine/češtine alebo v originálnom znení.
Objednať balíček HBO
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko