Objavte výhody sledovania televízie online!

Lepšia.TV - Nová dimenzia sledovania televízie

IPTV Lepšia.TV Vám prináša živé aj spätné vysielanie viac ako 129 televíznych staníc s celým radom ďalších výhod. Oproti bežnej káblovej televízii, satelitu alebo príjmu cez anténu však sledovanie televízie cez internet službou Lepšia.TV nekladie žiadne špeciálne nároky na pokrytie signálom alebo inštaláciu. Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu. Môžete ju preto sledovať kedykoľvek a kdekoľvek ste online. Lepšia.TV Vám navyše prináša HD vysielanie i rad vyladených televíznych funkcií, vďaka ktorým získate neporovnateľne lepší zážitok zo sledovania televízie! Vďaka využívaniu najmodernejšieho kódovania signálu (H.265) Lepšia.TV nezaťažuje vašu internetovú linku a na sledovanie HD programov stačí rýchlosť pripojenia len 3 Mb/s.

Vyberajte z viac ako 129 TV staníc online

Lepšia.TV ponúka zábavu pre všetkých divákov. Preto v ponuke nájdete ako slovenské a české TV stanice, tak prémiové filmové kanály ako JOJ Cinema alebo Filmbox Premium. Nudiť sa nebudú tiež športový fanúšikovia, pre ktorých je pripravená Nova Sport 1, ČT Sport alebo Sport 5. Nechýbajú ani erotické stanice pre dospelých. Naopak deti poteší široká ponuka animovaných rozprávok na ČT: D, Nickelodeon alebo CS Mini. Samozrejmosťou je vysielanie vybraných staníc v HD kvalite.

Živé vysielanie alebo prehrávanie až 30 dní spätne (timeshift)

Okrem živého vysielania ponúka služba Lepšia.TV tiež možnosť sledovať všetky stanice až 30 dní spätne (tzv. Timeshift). Nemusíte sa preto báť, že by Vám čokoľvek z vysielania utieklo. Stačí si len zvoliť dátum a môžete si prehrať kompletný program daného dňa. Posunúť sa späť v čase ešte nikdy nebolo jednoduchšie!

Online vysielanie s radou vyladených funkcií

Pre maximálny komfort užívateľov prináša Lepšia.TV aj ďalšie vyladené televízne funkcie ako je pauza, pretáčanie alebo neobmedzené nahrávanie. Môžete tak pozastaviť živé vysielanie, kedykoľvek budete potrebovať a pokračovať v sledovaní, až sa to bude hodiť Vám. Okamžite po odvysielaní relácie máte navyše k dispozícii aj funkciu pretáčania, s ktorou jednoducho preskočíte to, čo nechcete sledovať. Neobmedzené nahrávanie vám zaručuje nahrať si toľko filmov, seriálov alebo dokumentov, koľko len budete chcieť!

Chystáte sa na dovolenku a neradi by ste prepásli svoj obľúbený seriál? Nahrajte si ho! S online televíziou Lepšia.TV môžete využiť neobmedzené nahrávanie zo všetkých televíznych staníc. Svoje nahrávky si potom pohodlne stiahnete do zvoleného zariadenia, alebo ich sledujte online z priečinka Moje nahrávky. Nemusíte sa tak riadiť televíznym programom, ale iba tým, čo chcete sledovať Vy.

Stovky filmov a seriálov online vo Vašej televízii

Nezabudnite ani na to Najlepšie z televízie. Pokiaľ Vás nezaujal televízny program alebo nechcete ťažko vyhľadávať relácie, potom skúste jedinečný filmový archív Najlepší z TV, ktorý Vám prináša stovky filmov online a seriálov rôznych žánrov. Vyberte si skrátka to, o čo máte v televízii záujem, bez toho aby ste museli čakať. S Lepšia.TV ste konečne pánmi svojej televízie!

Ako sledovať online televíziu Lepšia.TV

Službu môžete využívať ako na svojej televízii s Android set top boxom Lepšia.TV BOX, prípadne formou online vysielania na Vašom počítači, mobile alebo tablete. Jediné, čo na sledovanie potrebujete, je stabilné pripojenie k internetu. Zapojenie aj používanie služby je veľmi intuitívne, takže ho zvládne naozaj každý!

Ste pripravení na novú dimenziu sledovania televízie?

Chcem sa dozvedieť viac     Objednať Lepšia.TV


  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko