ONLINE SLEDOVANIE TELEVÍZIE CEZ LEPŠIA.TV BOX

Zariadenie Lepšia.TV BOX umožňuje využiť službu Lepšia.TV aj na televíziách, ktoré nepodporujú inštaláciu aplikácie Lepšia.TV. Vďaka vstupom pre AV alebo HDMI kábel je možné Lepšia.TV BOX využívať na všetkých typoch televízorov vrátane starších modelov. Pripojenie je naviac veľmi ľahké a intuitívne. Pre pohodlné sledovanie Vašich obľúbených TV staníc Vám tak stačí iba Lepšia.TV BOX, internet a televízor.

IPTV set-top box Lepšia.TV

V tejto malej krabičke sa ukrýva operačný systém Android 6, ktorý Vám spolu so službou Lepšia.TV umožňuje využívať celú radu digitálnych televíznych služieb ako sledovanie 106 staníc v HD kvalite, nahrávanie, spätné zhliadnutie alebo pretáčanie, ale tiež inštaláciu ďalších Android aplikácií z obchodu Google Play. IPTV set-top box Lepšia.TV BOX sa dá pohodlne ovládať diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou balenia. K Lepšia.TV BOXu môžete taktiež pripojiť klávesnicu a myš a využiť tak naplno Vášho nového multimediálneho centra, ktoré Vám IPTV Lepšia.TV BOX z televízie vytvorí.

Užívajte si sledovanie TV a stoviek filmov, surfovanie po internetu, posielanie emailov, prehrávanie videí na YouTube, poslúchanie online internetových rádií alebo hranie hier z pohodlia Vášho gauča pomocou IPTV set-top boxu Lepšia.TV!

ČO S LEPŠIA.TV BOXOM A SLUŽBOU LEPŠIA.TV ZÍSKATE?

Vďaka službe Lepšia.TV spoločne s Lepšia.TV BOXom získate záplavu funkcií, možností a istoty, že vás čaká nekompromisný zážitok zo sledovania televízie po internete. Môžete sa tešiť na:
 • 106 staníc (z toho 64 v HD), a to vrátane prémiových už v základnej cene.
 • Neobmedzené nahrávanie relácií, ktoré Vám umožňujú stiahnuť všetko na čo máte chuť.
 • Sledovanie relácií až 30 dní spätne. Vždy budete mať k dispozícii relácie, ktoré chcete.
 • Viac ako 1322 filmov ihneď k dispozícii v obrovskej videotéke.
 • Pretáčanie a pauzu. Ideálne pre všetkých, čo často odbiehajú od televízie.
 • Nízke nároky na internetové pripojenie (len 3 Mb/s pre HD). S Lepšia.TV nezaťažujete svoje pripojenie.
 • Surfovanie na internete a na sociálnych sieťach rovnako ako na počítači.
 • Možnosť púšťať si hudbu, fotografie alebo videá priamo vo Vašej televízii, ktorá sa stane multimediálnym centrom.
 • Doinštalovanie ľubovoľných aplikácií z obchodu Google Play.
 • Predinštalované aplikácie YouTube, Spotify alebo Rádio pre vytvorenie ideálnej kulisy.

Obsah balenia Lepšia.TV boxu

Lepšia.TV Box Lepšia.TV Box
Diaľkový ovládač Diaľkový ovládač
Manuál Manuál
HDMI kábel HDMI kábel
Ethernetový kábel Ethernetový kábel
Adaptér Adaptér
Batéria Batéria
SCART redukcia SCART redukcia
2.59 €
AV kábel AV kábel
2.59 €

Špecifikácia Lepšia.TV Boxu

Hardware a software
Procesor Amlogic S95X, štvorjadrový, 2 GHz
Grafický čip Mali-450MP
Operačná pamäť RAM 2 GB DDR4
Vnútorný disk 16 GB eMMC
Podporované formáty JPG, BMP, PNG, GIF, TIF, MP3, WMA, WAV, ACC, FLAC, MKV, AVI, DAT, DivX, MP4, H.264 MVC max. 1080p / 60 sn./s., H.264 MVC max 4K / 30 sn./s., H.265 / HEVC max. 4K / 60 sn./s., MPEG-1/2, HDR10, HLG
Operačný systém Android 9
Pripojiteľné médiá MicroSD, USB pamäte a disky
Chladenie Pasívne (tiché)
Vstupy
Wi-Fi Áno
Ethernet Áno
USB Áno (2x)
Čítačka MicroSD kariet Áno
Výstupy
A/V Áno
HDMI Áno
Optický audiovýstup Áno

Pripojenie Android IPTV se-top boxu Lepšia.TV k televízii

Pripojenie Lepšia.TV BOXu k Vašej televízie je jednoduché a intuitívne. Môžete hneď využiť niekoľko možností zapojenia IPTV set-top boxu do Vašej televízie – napríklad cez HDMI kábel, ktorý je súčasťou balenia Lepšia.TV BOXu. Pokiaľ Vaša televízia nedisponuje HDMI vstupom, potom odporúčame dokúpiť AV kábel prípadne aj SCART redukciu, ktorými pripojíte Lepšia.TV BOX prakticky k akémukoľvek televízoru.

Ďalšia z podmienok sledovania služby Lepšia.TV je pripojenie Lepšia.TV BOXu k internetu pomocou Wi-fi pripojenia alebo Ethernetového kábla, ktorý je súčasťou balenia. Užívajte si maximálnu kvalitu obrazu pri sledovaní Vašich obľúbených staníc!

TIP: Pre nerušené sledovanie služby Lepšia.TV vo vysokej kvalite odporúčame využiť pripojenie pomocou Ethernetového káblu.

LEPŠIA.TV Box
 • 1
  Pripojte TV BOX do elektrickej sieti,
  pretože šťava je predsa nutnosť. TV BOX sa automaticky spustí a krížik na prednej strane začne svietiť oranžovou farbou.
 • 2
  Bez diaľkového ovládača to nepôjde,
  preto do neho vložte priložené batérie a pre ešte pohodlnejšie ovládanie pripojte k TV BOXu externý prijímač.
 • 3
  K prepojeniu s televíziou slúži HDMI kábel.
  Po pripojení TV BOXU k Vášmu televízoru Vás uvíta hlavná ponuka. Ak sa tak neuskutočnilo, skontrolujte, či je všetko správne spojené a v televízore je nastavený správny vstup (source).
 • 4
  Internet je nutnosťou!
  TV BOX k internetu pripojte pomocou ethernet káblu. Pokiaľ takúto možnosť nemáte, môžete vyskúšať pripojiť sa cez Wi-Fi. Pre plynulé a ničím nerušené sledovanie, ale dôrazne odporúčame ethernetový kábel.

Sledovanie televízie online na IPTV BOXe

Po zapojení nevyhnuteľných vecí zapnite IPTV set-top box Lepšia.TV. Tu Vás privíta hlavné menu. Pre sledovanie Vašich obľúbených TV staníc stačí zvoliť pole Lepšia.TV a zrazu sa ocitnete v aplikácii Lepšia.TV. Ovládanie a pohyb v aplikácii je natoľko prirodzený, že si jej základné ovládanie osvojíte behom pár minút!

Pokiaľ by ste potrebovali nápovede s ovládaním pokročilejších funkcií, potom odporúčame navštíviť prehľadný online návod (tiež v tlačenej verzii ako súčasť balenia ), kde nájdete kompletné informácie o využívaní IP TV set-top boxu Lepšia.TV a radu návodov a tipov, ako si užívať sledovanie televízie na maximum!

Chcete získať viac informácií ohľadom fungovania služby Lepšia.TV? Potom navštívte stránku Časté dotazy alebo kontaktujte našu zákaznícku podporu!

ĎALŠIE MOŽNOSTI SLEDOVANIA IPTV

Chcete sledovať televíziu online aj na iných zariadeniach alebo na cestách? Pozrite sa na ďalšie možnosti sledovania televízie v mobile a tablete, alebo na počítačoch a notebookoch!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Polsko Polsko