ONLINE SLEDOVANIE TELEVÍZIE CEZ TV BOX

TV BOX umožňuje využiť službu Lepšia.TV aj na televíziách, ktoré nepodporujú inštaláciu aplikácie Lepšia.TV. Vďaka vstupom pre AV alebo HDMI kábel je možné TV BOX využívať na všetkých typoch televízorov vrátane starších modelov. Pripojenie je naviac veľmi ľahké a intuitívne. Pre pohodlné sledovanie Vašich obľúbených TV staníc Vám tak stačí iba TV BOX, internet a televízor.

IPTV set-top box

V tejto malej krabičke sa ukrýva operačný systém Android 9.1, ktorý Vám spolu so službou Lepšia.TV umožňuje využívať celú radu digitálnych televíznych služieb ako sledovanie 139 staníc v HD kvalite, nahrávanie, spätné zhliadnutie alebo pretáčanie, ale tiež inštaláciu ďalších Android aplikácií z obchodu Google Play. IPTV TV BOXu sa dá pohodlne ovládať diaľkovým ovládačom, ktorý je súčasťou balenia. K TV BOXu môžete taktiež pripojiť klávesnicu a myš a využiť tak naplno Vášho nového multimediálneho centra, ktoré Vám IPTV TV BOX z televízie vytvorí. Súčasťou boxu je aj diaľkový ovládač so zabudovanou plnohodnotnou klávesnicou na zadnej strane a funkcií kurzora.

Užívajte si sledovanie TV a stoviek filmov, surfovanie po internetu, posielanie emailov, prehrávanie videí na YouTube, poslúchanie online internetových rádií alebo hranie hier z pohodlia Vášho gauča pomocou TV BOXu!

ČO S TV BOXOM A SLUŽBOU LEPŠIA.TV ZÍSKATE?

Vďaka službe Lepšia.TV spoločne s TV BOXom získate záplavu funkcií, možností a istoty, že vás čaká nekompromisný zážitok zo sledovania televízie po internete. Môžete sa tešiť na:
 • 139 staníc (z toho 114 v HD), a to vrátane prémiových už v základnej cene.
 • Neobmedzené nahrávanie relácií, s ktorým stihnete všetko na čo máte chuť.
 • Sledovanie relácií až 30 dní spätne. Vždy budete mať k dispozícii relácie, ktoré chcete.
 • Viac ako 2 165 filmov ihneď k dispozícii v obrovskej videotéke.
 • Pretáčanie a pauza. Ideálne pre všetkých, čo často odbiehajú od televízie.
 • Nízke nároky na internetové pripojenie (len 3 Mb/s pre HD). S Lepšia.TV nezaťažujete svoje pripojenie.
 • Surfovanie na internete a na sociálnych sieťach rovnako ako na počítači.
 • Možnosť púšťať si hudbu, fotografie alebo videá priamo vo Vašej televízii, ktorá sa stane multimediálnym centrom.
 • Doinštalovanie ľubovoľných aplikácií z obchodu Google Play.
 • Predinštalované aplikácie YouTube alebo Rádio pre vytvorenie ideálnej kulisy.

Obsah balenia

TV Box TV Box
Diaľkový ovládač Diaľkový ovládač
Manuál Manuál
HDMI kábel HDMI kábel
Ethernetový kábel Ethernetový kábel
Adaptér Adaptér
Batéria Batéria

Špecifikácia

Hardware a software
Procesor Amlogic S905X3 Cortex A55
Grafický čip Mali-450MP
Operačná pamäť RAM 2 GB DDR4
Vnútorný disk 16 GB eMMC
Podporované formáty H.263, H.264, H.265, MPEG4 HD, 4K, AAC, APE, DDP, FLAC, HD, MP3, OGG, TrueHD, WMA, BMP, GIF, HD JPEG, PNG, TIFF, 5.1 Surround Zvukový výstup
Operačný systém Android 9
Pripojiteľné médiá MicroSD, USB pamäte a disky
Chladenie Pasívne (tiché)
Vstupy
Wi-Fi Áno (2.4 GHz, 802.11 b/g/n)
Ethernet Áno
USB Áno (2.0 a 3.0)
Čítačka MicroSD kariet Áno
Výstupy
A/V Áno
HDMI Áno
Optický audiovýstup Áno
Napájací adaptér DC 5V

Pripojenie k televízii

Pripojenie TV BOXu k Vašej televízii je jednoduché a intuitívne. Môžete hneď využiť niekoľko možností zapojenia IPTV set-top boxu do Vašej televízie – napríklad cez HDMI kábel, ktorý je súčasťou balenia TV BOXu. Pokiaľ Vaša televízia nedisponuje HDMI vstupom, potom odporúčame dokúpiť AV kábel prípadne aj SCART redukciu, ktorými pripojíte TV BOX prakticky k akémukoľvek televízoru.

Ďalšia podmínka ku sledovaniu služby Lepšia.TV je pripojenie TV BOXu k internetu pomocou Wi-fi pripojenia alebo Ethernetového kábla, ktorý je súčasťou balenia. Užívajte si maximálnu kvalitu obrazu pri sledovaní Vašich obľúbených staníc!

TIP: Pre nerušené sledovanie služby Lepšia.TV vo vysokej kvalite odporúčame využiť pripojenie pomocou Ethernetového káblu.

LEPŠIA.TV Box
 • 1
  Pripojte TV BOX do elektrickej sieti,
  pretože šťava je predsa nutnosť. TV BOX sa automaticky spustí a krížik na prednej strane začne svietiť oranžovou farbou.
 • 2
  K prepojeniu s televíziou slúži HDMI kábel.
  Po pripojení TV BOXU k Vášmu televízoru Vás uvíta hlavná ponuka. Ak sa tak neuskutočnilo, skontrolujte, či je všetko správne spojené a v televízore je nastavený správny vstup (source).
 • 3
  Internet je nutnosťou!
  TV BOX k internetu pripojte pomocou ethernet káblu. Pokiaľ takúto možnosť nemáte, môžete vyskúšať pripojiť sa cez Wi-Fi. Pre plynulé a ničím nerušené sledovanie ale dôrazne odporúčame ethernetový kábel.

Sledovanie televízie na BOXe

Po zapojení nevyhnuteľných vecí zapnite IPTV set-top box. Tu Vás privíta hlavné menu. Pre sledovanie Vašich obľúbených TV staníc stačí zvoliť pole Lepšia.TV a zrazu sa ocitnete v aplikácii Lepšia.TV. Ovládanie a pohyb v aplikácii je natoľko prirodzený, že si jej základné ovládanie osvojíte behom pár minút!

Pokiaľ by ste potrebovali nápovede s ovládaním pokročilejších funkcií, potom odporúčame navštíviť prehľadný online návod (tiež v tlačenej verzii ako súčasť balenia), kde nájdete kompletné informácie o využívaní IP TV set-top boxu a radu návodov a tipov, ako si užívať sledovanie televízie na maximum!

Chcete získať viac informácií ohľadom fungovania služby Lepšia.TV? Potom navštívte stránku Časté dotazy alebo kontaktujte našu zákaznícku podporu!

ĎALŠIE MOŽNOSTI SLEDOVANIA

Chcete sledovať televíziu online aj na iných zariadeniach alebo na cestách? Pozrite sa na ďalšie možnosti sledovania televízie v mobile a tablete, alebo na počítačoch a notebookoch!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Українська Українська