Recenzie a skúsenosti s Lepšia.TV

Na základe veľkého množstva recenzií v médiách a pozitívnych ohlasov našich užívateľov sme pre Vás vytvorili túto stránku. Môžete si prezrieť skúsenosti užívateľov a tiež si prečítať nezávislé recenzie Lepšia.TV z mnohých webov.

Lepšia.TV umožňuje moderné sledovanie televízie cez internet a ponúka následujúce výhody: najnižšiu cenu na trhu, neobmedzené nahrávanie relácií, prehrávanie relácií až 30 dní spätne, pauza a pretáčanie počas vysielania, 117 staníc vrátane prémiových v základnej cene, jednoduché ovládanie. A tiež sekciu "To najlepšie z TV" s viac ako 1 114 najlepšími filmami, seriály, dokumentmi a reláciami pre deti.

Lepšia.TV funguje na televízii, mobile, tablete aj vo Vašom počítači.

Bijek má na Lepší.TV jednoznačný názor

"Hele, nevím co tady řešíte. Já mám lepší.tv ne pro ten název, ale pro to, že mi naprosto vyhovuje. Běží na všech platformách a je to levné. Každý další stream stojí 99 Kč. Máte nějaký lepší návrh? Mí rodiče a tchyně na to nejdříve čučeli, pak řekli, že to nepotřebují, pak to vyzkoušeli. No a pak řekli: Čemu si mi to ty můj synku do té chytré televize nenainstaloval dřív. Nevím co máte jako ustálené zvyklosti, ale já si tu moju Lepší.TV pustím na noťasu v mé pergole, bo tam mám WiFi, a i u splavu na řece Moravici bo tam mám LTE a pořádná firemní data v mobilu."

Vlastní slova spokojené klientky♥ (uživatel bezdekova.dominika)

Jsem uplne nadsena ze sluzeb lepsi.tv. Televize bezi bez jedineho zadrhelu, aplikace na tv je intuitivni, pamatuje si napr. co jste sledovali a automaticky nabizi dalsi dil. Prehravani z archivu funguje skvele a tesi me, ze se zobrazuje nahled pri pretaceni - takze presne vite, kdy konci reklama. Super je taky nabidka radii - a to vcetne zahranicnich (i USA). Nevim, proc jsem tak dlouho vahala a rozcilovala se s jinou konkurencni televizi... diky moc za tuto skvelou moznost! (Sleduji ze zahranici, samozrejme mam trvale bydliste v CR, jak pozaduje legislativa ;)))

Jan Bendig o Lepší.TV

Našu Lepšia.TV si obľúbil známy český spevák Jan Bendig. Janko už nejaký ten piatok našu službu využíva a je moc spokojný. Na svojom instagramovom aj Facebookovom účte sa podelil o svoje dojmy. Čo o nás napísal?

"Internetovou televizi Lepší.TV už několik měsíců s velkou spokojeností používám i já. Jen za 199,- Kč měsíčně na vás čeká velké množství televizních stanic a až 100 dní vysílání můžete sledovat zpětně. Takže odpadá to stresující dobíhání domů před začátkem vaší oblíbené show. Můžete si ji pustit kdykoliv a kdekoliv se vám to bude hodit. V ceně je i videotéka s tisícovkou filmů, pohádek nebo i dokumentů. (...) Tak vzhůru do toho a hezky se s Lepší.TV pobavte u sledování vašich oblíbených pořadů."

smartmania.cz - recenze Lepší.TV

Pokud si chcete nějaký pořad uložit na později, můžete využít funkce neomezeného nahrávání. Navíc není nutné být doma u televize, záznam snadno aktivujete přímo z mobilní aplikace. Nahraný pořad následně najdete v nabídce Mé nahrávky, kde bude dostupný po dobu 30 dní. Příjemné je, že počet nahraných pořadů není nijak limitován.

digitalportal.sk - test TV boxu

Pokiaľ hodnotíme LepšiaTV, služba sa nám páči a odporúčame ju. Testovaná služba je veľmi jednoduchá a na jej sledovanie stačí iba internetové pripojenie. Medzi zaujímavé prvky patrí televízny archív. Výhodu služby vidíme v tom, že z archívu si možno pozrieť záznam pri vyššom balíku 30 dní spätne, čo je podľa nás veľmi dobré vzhľadom ku konkurencii, ktorá ponúka väčšinou iba 7-dňový archív. 

  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko