JOJ Šport JOJ Šport JOJ Šport JOJ Šport
Slovenská športová televízia vysiela 24 hodín denne, programy ako priame prenosy, športové spravodajstvo. Príchodom šiesteho vysielacieho okruhu dostal väčší priestor regionálny šport. Zameriava sa aj na slovenských športovcov, ktorí pôsobia v slovenských a zahraničných ligách. Futbal, alpské lyžovanie, basketbal, MS v hokeji a množstvo ďalšieho môžete sledovať na JOJ Šport.

S Lepšia.TV si vychutnáte v priamom prenose športové zážitky v HD kvalite prostredníctvom televízie, tabletu, počítača či mobilu.

Sledujte live JOJ Šport relácie cez internet tiež aj na cestách kdekoľvek v EU na tabletu, notebooku aj mobile!

Lepšia.TV archív umožňuje cez internet sledovať odvysielané relácie a program JOJ Šport až 7 dní spätne.
Objednávkou služby Lepšia.TV získate online vysielanie 140 televíznych staníc vrátane 116 HD kanálov naživo alebo až 100 dní spätne z archívu. Objavte výhody zo sledovania televízie cez internet ako je neobmedzené nahrávanie, Timeshift či pauza. Užívajte si videopožičovňu 2 084 najlepších filmov a seriálov z televízie zadarmo. Nenechajte sa obmedzovať zariadením a sledujte televízne programy kedykoľvek a kdekoľvek na Smart TV, počítači, mobile i tablete s OS Android, Windows alebo iOS. Pokiaľ nemáte Smart TV, kúpte si Android set-top box Lepšia.TV, ktorý sa dá pripojiť ku všetkým televízorom. Lepšia.TV bude Vaším spoločníkom na cestách do zahraničia aj kdekoľvek budete mať práve chuť! Jediné, čo potrebujete, je pripojenie k internetu!
  Česká republika Česká republika   Írsko Írsko   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko   Ukrajina Ukrajina