Sledovať
Arabela
online

Arabela
  Trailer k filmu Arabela Trailer
Prehrajte si Arabela online alebo si vyberajte zo stoviek rozprávok a filmov. Bavte sa s celou rodinou u obľúbených rozprávok, seriálov a detských relácií. Navyše sledujte 130 televíznych staníc vrátane neobmedzeného nahrávania, videotéky a zhliadnutí až 100 dní spätne. Urobte radosť sebe aj svojim najmenším za 7.39 € mesačne.

Informácie o relácii

Takto sa to všetko začalo. Niekedy stačí zazvoniť zvoniec a rozprávky je koniec. Lenže niekedy sa rozprávka práve začína. A to je ten náš prípad. Majerovci sú obyčajná rodina s bežnými starosťami strednej triedy. Ešte netušia, že v nasledujúcich týždňoch ich čaká poriadna lekcia rozprávkovej fantázie. Pokiaľ sa dospelí nemôžu priblížiť k rozprávkovému svetu ich detí, rozprávkový svet príde k dospelým. Hoci aj priamo do ich obývačky. Z bežnéhom sveta do rozprávky a inokedy zas naopak. Niektorým sa možno bude z toho krútiť hlava. Ale väčšie dobrodružstvo si sotva môžete predstaviť...

Hrajú: Vladimír Menšík (Karel Majer), Stella Zázvorková (paní Majerová), Jiří Lábus (Rumburak), Alena Karešová (komentátor), Jana Nagyová (Princezna Arabela), Veronika Týblová (Margret Hermannová)
Krajina: Československo
Rok výroby: 1979-1980
Hodnocenie: 84 %
Vysielané na: ČT :D

Zoznam epizód

vysielané 11.6. (7) Roprávky jdou do sběru - sledovať
vysielané 18.6. (8) Jeníček a Mařenka - sledovať
vysielané 25.6. (9) Civilizace si žádá své - sledovať
vysielané 2.7. (10) Rumburakova velká šance - sledovať
vysielané 9.7. (11) Příliš mnoho generálů - sledovať
vysielané 16.7. (12) Hrdlička zasahuje - sledovať
vysielané 23.7. (13) Zvončekom sa to začalo, zvončekom sa to končí - sledovať
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko   Chorvátsko Chorvátsko