Podporované zariadenia

| SLEDOVANIE NA SMART TV

Smart TV je inteligentná televízia, ktorú môžete pripojiť k internetu a môže mať operačný systém: Android TV, Tizen, WebOS ai. Môžete prechádzať internet, inštalovať aplikácie, hráť hry a teda aj nainštalovať Lepšia.TV.

Smart TV aplikácie Lepšia.TV

Smart televízie umožňujú spolu s nainštalovanou službouLepšia.TV sledovanie online televízie cez internet. Stačí si vo Vašej Smart TV s akýmkoľvek operačným systémom (i Android TV) stiahnuť aplikáciu z obchodu s aplikáciami Google Play, prípadne z obchodu uvedeného výrobcu. Po inštalácii zostáva len aplikáciu spustiť, prihlásiť sa a užívať si sledovanie Vašich obľúbených programov, 108 televíznych staníc v HD kvalite a k tomu využívať moderné televízne funkcie ako je pretáčanie a pauza. Zoznam podporovaných televízií nájdete nižšie.

TIP: Pre zaistenie maximálnej kvality vysielania odporúčame pripojiť Smart TV pomocou internetového Ethernet káblu k modemu. Službu Lepšia.TV však môžete naplno využívať aj na bezdrôtovom Wi-fi pripojenie.

Podporované typy Smart TV

Kliknite na značku inteligentnej televízie a presvedčte sa, či ju Lepšia.TV podporuje.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Apple TV

Apple TV

Lepšia.TV možno sledovať na Apple TV cez mobilný telefón iPhone cez funkciu AirPlay. Spárovanie telefónu a televízie je nesmierne jednoduché a v podstate jedinou podmienkou je, aby zariadenie boli pripojené na rovnakej Wi-Fi. Viac informácií nájdete v návode.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Blaupunkt

Blaupunkt

Inteligentné televízie Blaupunkt (modelové rady 2016) majú aplikáciu Lepšia.TV dostupnú v obchode s aplikáciami. Je nutné mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.

Bang & Olufsen

Do televízorov značiek Bang & Olufsen, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play alebo cez USB rozhranie aplikáciu Lepšia.TV. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Google Chromecast

Google Chromecast

Google Chromecast je zariadenie, ktoré vám umožní streamovať (preniesť, zobraziť) multimediálny obsah našej aplikácie Lepšia.TV z displeja telefónu, tabletu, notebooku alebo webového prehliadača Google Chrome na obrazovku televízie, poprípade monitora. Viac informácií nájdete v návodu.

Finlux

Do všetkých modelov smart televízorov značky Finlux, ktoré sú pripojené k internetu, si môžete stiahnuť aplikáciu Lepšia.TV z Google Play . K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšenie . Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV GoGen

GoGen

Inteligentné televízie GoGEN (Tieto modelové rady ) majú aplikáciu Lepšia.TV predinštalovanú. Potrebné je mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV HISENSE

HISENSE

Do televízorov značiek Hisense, ktoré sú pripojené k internetu, si môžete stiahnuť aplikáciu Lepšia.TV z menu AppStore. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii. Aplikácia je určená pre modelové rady 2017-2019.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Hyundai

Hyundai

Inteligentné televízie Hyundai (Tieto modelové rady ) majú aplikáciu Lepšia.TV predinštalovanú. Potrebné je mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV JVC

JVC

V modelových zástupoch LTXXVU52L, LTXXVU63L, LTXXVU83L, LTXXVU93L a novšie ("XX“ v názvu modelu predstavujú uhlopriečku televízora v palcoch) majú televízie JVC aplikáciu Lepšia.TVpredinštalovanú. Uvedená aplikácia je kompatibilná iba s novými modelmi rady "L". Je potrebné mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV LG

LG

Do inteligentných televízií značiek LG pripojených k internetu, si môžete stiahnuť aplikáciu pre Smart TV LG Lepšia.TV z obchodu s aplikáciami priamo v televízii (LG Content Store). Aplikácia ponúka všetky funkcie a navyše sledovanie vo vysokom HD rozlíšení. Dostupná je pre televízory LG - rok výroby 2016, 2017 a vyššie.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV MEDION

MEDION

V modelových sérií 2017-2018 televízorov značky Medion, ktoré sú pripojené k internetu, môžete priamo v obchode s aplikáciami spustiť Lepšia.TV. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Orava

Orava

Inteligentné televízie Orava (tieto modelové rady ) majú aplikáciu Lepšia.TV dostupnú v obchode s aplikáciami. Nutné je mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Panasonic

Panasonic

Chytré televízory Panasonic modelovej rady 2019 majú aplikáciu Lepšia.TV už predinštalovanú. Podporované sú ale aj staršie modely, a to od roku 2017. V tomto prípade je nutné si aplikáciu stiahnuť z obchodu s aplikáciami. A aby sme nezabudli, televíziu je potrebné mať pripojenú k internetu.

Philips

Do televízorov značiek Philips, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play aplikáciu Lepšia.TV. Rovnako ako na Lepšia.TV BOXe i tu si môžete vychutnať HD rozlíšenie.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Samsung

Samsung

V inteligentných televízií značiek Samsung, ktoré sú pripojené k internetu, je Samsung SMART TV aplikácie Lepšia.TV dostupná v obchode Samsung. Postup stiahnutia je veľmi jednoduchý. Stlačením farebného tlačidla na diaľkovom ovládači spustite na funkcii Smart Hub. Potom šípkami zvoľte sekciu Apps, kde vyhľadajte aplikáciu Lepšia.TV. Tu následne stiahnite a nainštalujte. Aplikácia umožňuje popri všetkých funkciách, tiež sledovanie vo vysokom HD rozlíšení.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV SHARP

SHARP

Chytré televízory Sharp (modelové rady 2016-2019) majú aplikáciu Lepšia.TV dostupnú v obchode s aplikáciami . Nutné je mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšenie . Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.

NVIDIA Shield

Nvidia Shield síce nie je Smart TV, ale rovnako umožňuje inštaláciu aplikácie Lepšia.TV pomocou prítomného obchodu Google Play. Pre pohodlné ovládanie odporúčame v samotnej aplikácii Lepšia.TV zmeniť režim ovládania na "jednoduchý ovládač".
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Skyworth

Skyworth

Inteligentné televízie Skyworth (modelové rady 2018) majú aplikáciu Lepšia.TV dostupnú v obchode s aplikáciami. Je nutné mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.

Sony

Do televízorov značiek Sony, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play aplikáciu Lepšia.TV. Rovnako ako na Lepšia.TV BOXe i tu si môžete vychutnať HD rozlíšenie.

TCL

Do televízorov značiek TCL, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play alebo cez USB rozhranie aplikáciu Lepšia.TV. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.

Thomson

Do televízorov značiek Thomson, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play alebo cez USB rozhranie aplikáciu Lepšia.TV. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV TOSHIBA

TOSHIBA

V modelových radách 2017-2019 televízorov značky Toshiba, ktoré sú pripojené k internetu, môžete priamo v obchode s aplikáciami spustiť Lepšia.TV. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.
Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV Vestel

Vestel

Inteligentné televízie Vestel (modelové rady 2018) majú aplikáciu Lepšia.TV dostupnú v obchode s aplikáciami. Je nutné mať televíziu pripojenú k internetu. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie programov vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.

Vivax

Do televízorov značiek Vivax, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play alebo cez USB rozhranie aplikácii Lepšia.TV. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.

Xiaomi

Do televízorov značiek Xiaomi, ktoré sú pripojené k internetu a fungujú na systéme Android TV, si môžete stiahnuť z Google Play alebo cez USB rozhranie aplikáciu Lepšia.TV. K dispozícii Vám budú všetky funkcie a tiež prehrávanie relácií vo vysokom HD rozlíšení. Ovládanie aplikácie Lepšia.TV zaistí Váš originálny ovládač k danej televízii.

Pripravujeme

Online IPTV internetová televízia Lepšia.TV funguje aj na Smart TV ACL

ACL

Pre toto zariadenie je aplikácia Lepšia.TV vo fáze schvaľovania alebo vývoja. Akonáhle bude dostupná, budeme Vás informovať v sekcii novinky.
Ak v obchode s aplikáciami vo Vašej smart TV nedohľadáte našu aplikáciu Lepšia.TV, Vašu modelovú radu nepodporujeme. O bezproblémový chod služby sa tak postará náš Lepšia.TV Box.

Ďalšie možnosti sledovania IPTV

Internetovú televíziu Lepšia.TV môžete sledovať tiež na televízii, ktorá nie je typu Smart TV, a to pomocou Lepšia.TV BOXu. Lepšia.TV funguje tiež na mobiloch a tabletoch s OS Android a iOS alebo na počítači a notebooku. Objavte všetky možnosti využitia služby Lepšia.TV a vychutnajte si sledovanie televízie s nahrávaním naplno!
  Česká republika Česká republika   Po anglicky Po anglicky   Poľsko Poľsko